Jde to Dobré Wow!
Nefertari Vivi - Grafika - NeoAnge
NeoAnge

NeoAnge

Štěpánka Suchánková
  • 3 bodů
  • 12 komentářů
  • 2 hodnocení
  • 18. května 2017, 10:18
  • 789 zobrazení
  • 0 oblíbené

Nefertari Vivi

Grafika > Ruční malba / Ruční kresba

Informace, poznámkyZobrazit dílo na samostatné stránce

Nefertari Vivi je postava z anime/mangy One Piece, jejichž autorem je Eiichiro Oda. Design oblečení je podle tohohle obrázku: https://static.comicvine.com/uploads/original/4/47635/1389648-c989af89f001d2e5821a9088d6e2e4fd.jpg

Použitá techhnika, software

tužka, černé pero, akvarely + čtvrtka na akverely velikost A4
Pro přidání komentáře se přihlaste.
NeoAnge
kvalita komentáře: 0 NeoAnge 04. června 2017, 13:03
Skvor: No, nestalo za to. Prostě jsem spěchala a ani ve snu me nenapadlo, ze by to někomu vadilo nebo ze by to dokonce někoho uráželi. Je pravda ze tu jiz několikrát dev zmínila, ale nechtěla jsem jim dělat reklamu ani je nijak propagovat. Je mi líto ze ti to tak vadí. Pokud by mi někdo napsal ze chce použít můj skenovany originál k něčemu jinému, stačí mi napsat a ja mu jej rada poskytnu. Ale mam o tom silně ppchybnosti ze by je někdo chtěl a jak si sam rikal nestojí to zato aby to někdo kopíroval tisknul apod.

Jinak co se tyce prezentace mas pravdu jsem lenoch. Snazim se na tom pracovat, ale krome par klasickych programu na upravu obrazku moc neovladam. Asi by to slo ale kde na to vzit cas. Delam co se da, ale evidentne to neni dost. Mimochodem včera jsem se to snažila upravit (vzala jsem si vytky k srdci) ale musela bych to cele smazat a nahrát znovu. Bohužel nejde původní obrázek smazat, což asi vzhledem ke komentářům by vyšlo nastejno.

Slibuji ze uz nebudu nahrávat obrázky s vodoznakem. Jak uz jsem psala dříve, beru si poučení ze svých chyb.
Pardon za chyby a překlepy za chybějící hacky a čárky pisu z mobilu.
Skvor
kvalita komentáře: 2 Skvor 04. června 2017, 12:12
NeoAnge: Je to docela problém, hned na několika úrovních. Taháš sem branding jiné (do jisté míry konkurenční) stránky, což může být někomu nepříjemné a vlastně tam ten vodoznak je, aby se přesně tohle nedělalo, případně aby měl DA zadarmo reklamu. Pak si myslím, že vodoznaky jsou celkově zbytečné. Kazí prezentaci (z důvodů které snad nemusím vysvětlovat) a není zvlášť těžké je během několika minut v PS odstranit. V neposlední řadě, být tebou, byl bych rád kdyby ten obrázek chtěl někdo použít. Pokud to děláš pro relax a zábavu jak tady tvrdíš, nějaký extra zájem je přece taková třešnička na dortu. Sám jsem svoje obrázky vždy nadšeně poskytoval.
A v poslední řadě to poukazuje na tvůj naprosto nulový zájem o prezentování svých obrázků na nějaké úrovni. Je to trapné. Vodoznak můžeš na chvilku vypnout a stáhnout to bez něj. To si mohla snadno udělat, ale asi ti to nestálo za to. Mám z toho pocit, že stejný přístup jako k prezentaci, máš i k lidem co tu jsou a dívají se nato. Nestojí ti za to vyvinout trochu extra snahy abys tu někoho třeba potěšila, nebo alespoň neurazila. Takže nehledě na tvé úmysly, takhle to nakonec působí a proto mi to kazí náladu kdykoliv to vidím.
NeoAnge
kvalita komentáře: 0 NeoAnge 03. června 2017, 21:50
Sealinne: Ještě jednou, ten vodoznak tam není kvůli krádeži a ani kvůli estetickému cítění. Ano, stáhla jsem to ze své galerie na devu, protože jsem zrovna neměla po ruce oskenovanou původní oskenovanou verzi. Byla v jiném počítači. Kdybych bývala věděla, že vodoznak bude takový problém. Počkala bych týden a nahrála ho znovu bez vodoznaku.
Sealinne
kvalita komentáře: 0 Sealinne 03. června 2017, 13:29
Proč jsi sem tedy nedala verzi bez vodoznaku? Tys obrázek nakreslila, uložila, dala na deviantart...Pak ho uložila z deviantartu s vodoznakem a ho teprv dáš sem... Esteticky to nic nevylepšuje a těžce pochybuji, že by ti to tady chtěl někdo ukrást.. Takhle to skutečně jen vypadá podezřele..
NeoAnge
kvalita komentáře: 0 NeoAnge 22. května 2017, 10:06
NeoAnge: Děkuji za hodnocení ;-)
la-Sicka
kvalita komentáře: 0 la-Sicka 22. května 2017, 08:43
1 -
NeoAnge
kvalita komentáře: 0 NeoAnge 20. května 2017, 23:27
Skvor: pokud to měla být kritika toho, že si dávám, vodoznak na věci, které kreslím (nebo to jak je kreslím), a podle tebe za to nestojí, aby je někdo ukradl, tak sis ten komentář mohl ušetřit...Aby bylo jasno nedělám to proto že si myslím, že jsem tak úžasná a dokonalá v tom co kreslím, deviantart tuto možnost nabízí a já ji využila, ale ne proto aby to někdo neukradl. I v kreslení anime postav je dost velká konkurence zvláště na deviantartu, takže rozhodně nemám přehnané představy o tom, že kreslím nějak úžasně. Když už máš potřebu komentovat, to co kreslím, tak bych spíš ocenila, kdybys napsal, co se ti konkrétně nelíbí...nebo pokud ti to příjde celé hrozné, tak si mohl dát mračícího se smajlíka nebo tak něco...
NeoAnge
kvalita komentáře: 0 NeoAnge 20. května 2017, 22:20
Skvor: Asi jsem úplně hloupá a natvrdlá, co že ti přesně příjde absurdní? XD
Skvor
kvalita komentáře: 1 Skvor 20. května 2017, 19:34
NeoAnge: Ne neboj, to by mě ani nenapadlo tě obviňovat. Ale to je jedno. Mě to jen přijde absurdní... ne jen ten vodoznak.
stoudaa
kvalita komentáře: 2 stoudaa 20. května 2017, 15:35
Skvor:
notak :che:
NeoAnge
kvalita komentáře: 0 NeoAnge 20. května 2017, 10:21
Skvor: Teď si nejsem jistá, co mi říkáš, že ten vodoznak nevypadá dobře nebo jestli mě obviňuješ z toho, že jsem to ukradla. Nebo to není sarkasmus a chválíš mě? Škoda, že u komentářů není možné přidat hlas, tak by se to možná osvětlilo. Pro inormaci ne, neukradla - nick na deviantartu mám NeoAngeliqueAbyss a tady jsem to jenom zkrátila na NeoAnge. A i kdyby tam nebyl tenhle odoznak, tak je tam můj podpis. A pokud by sis to chtěl ověřit, tak mi můžeš napsat na deviantart. Jestli to byla ta poslední možnost tak díky.
Skvor
kvalita komentáře: 4 Skvor 19. května 2017, 20:47
Škoda že je tam ten vodoznak, rád bych to vydával za svojí práci, tiskl, prodával a tak. Zapeklitá ochrana autorství.
NeoAnge
kvalita komentáře: 0 NeoAnge 18. května 2017, 15:19
Mesje: děkuji
Mesje
kvalita komentáře: 0 Mesje 18. května 2017, 11:06
2 -