Jde to Dobré Wow!
Boudicca - Grafika - ajinak
ajinak

ajinak

Alena Kubíková
  • 2.4 bodů
  • 5 komentářů
  • 4 hodnocení
  • 1 hodnocení neregistrovanými
  • 03. dubna 2017, 22:58
  • 1144 zobrazení
  • 0 oblíbené

Informace, poznámkyZobrazit dílo na samostatné stránce

Noční dvouhodinovka s Enyou ve sluchátkách (Boadicea na loop, jak jinak), k březnovému tématu "Historická osobnost" na Projektu Ilustrace.

Na duben už je nové téma, "Fobie", máte-li někdo chuť se zapojit: http://projekt-ilustrace.cz/tema.php?id=93

Použitá techhnika, software

digitální malba (Photoshop CS6 + Wacom Intuos4 M)
Pro přidání komentáře se přihlaste.
Sebastian-Wortys
kvalita komentáře: 0 Sebastian-Wortys 09. května 2017, 14:29
1 -
Filip.Buryan
kvalita komentáře: -2 Filip.Buryan 17. dubna 2017, 12:22
-1 -
ajinak
kvalita komentáře: 0 ajinak 10. dubna 2017, 17:36
M_Kocour: Díky za komentář. Jo, speedpainty taky sem tam dělávám, a přesně z toho důvodu - experimenty, netradiční přístup apod. Tohle na stejnou úroveň nestavím, byla to v danou chvíli spíš cesta nejmenšího odporu, jak vůbec stihnout obrázek do tématu. Mít víc času a energie, budu volit úplně jiný přístup. Akčnější scénu, zajímavá světla atd., přesně to, co píšeš. Ale měla jsem chuť ji sem dát, protože je mým oblíbeným černobílým stylem, volnější rukou, a navíc z poslední doby toho zatím moc jiného vypouštět nemůžu (a to nemyslím jenom věci do Sorcerera:). Jinak ano, jsem si dobře vědomá toho, že zvládnutá technika sama o sobě nestačí, že je potřeba taky pořádný koncept, což tady pokulhává, je to spíš taková "postava do manuálu" :) Uvidím, co vzejde z dalšího tématu.
M_Kocour
kvalita komentáře: 0 M_Kocour 09. dubna 2017, 00:08
1 Jako nevypadá to špatně, ale je škoda, že jsi se u toho nepustila do něčeho odvážnějšího. Tohle je prostě asi tak první věc, co člověka při slově "Boadicea" napadne (možná by jen měla sveřepější výraz). Není tu nic zajímavého ani v póze, nasvícení, nebo kompozici. Speedpainty mají přínosný využití k objevování nových možností a zkoušení netradičních přístupů, na který by si člověk třeba u větších věcí netroufl. Takhle je to prostě takový... Meh...
ajinak
kvalita komentáře: 0 ajinak 05. dubna 2017, 09:11
hloupy_ivan: Trefné připomínky, děkuju :) Nebýt to v takovém krátkém čase, víc si některé věci pohlídám, ale právě i proto je pro mě užitečné vědět, jak působí a na co si příště dávat pozor.

la-Sicka: Jen do toho, jsem moc zvědavá, jaké věci se sejdou :D
la-Sicka
kvalita komentáře: 0 la-Sicka 04. dubna 2017, 18:44
1 Třeba se zapojím s těmi fóbiemi :D
hloupy_ivan
kvalita komentáře: 0 hloupy_ivan 04. dubna 2017, 14:58
hodně to sráží nejistota v oblasti hrudníku (prsa-paže-ramena) a pánve - obojí si nějak nedovedu představit, jak je stavěné. Docela se mi líbí "Botticellovský" náklon hlavy, pravá chňapka a oblast kolem kolene. Jinak samosebou je to tak trochu "postava odnikud"
HumanART
Body od neregistrovaných

Složka Malba

Digitální i tradiční