Jde to Dobré Wow!
liquid_forests_07 - Grafika - liquidforests
liquidforests

liquidforests

Tomáš Mikulík
  • 7.5 bodů
  • 3 komentářů
  • 3 hodnocení
  • 05. února 2017, 11:31
  • 787 zobrazení
  • 0 oblíbené

liquid_forests_07

Grafika > Ostatní / Volné téma / Abstrakce

Použitá techhnika, software

-
Pro přidání komentáře se přihlaste.
hloupy_ivan
kvalita komentáře: 0 hloupy_ivan 13. února 2017, 22:37
3 -
M_Kocour
kvalita komentáře: 0 M_Kocour 06. února 2017, 17:55
1.5 -
liquidforests
kvalita komentáře: 2 liquidforests 06. února 2017, 16:06
Skvor: Pravda, pravda, to s tím že by to mělo patřit do jiné kategorie jsem si vlastně ani neuvědomil, asi proto že já osobně to úplně jako čistou fotografii nevnímám. Což bych měl asi trochu vysvětlit: postup je takový že jsem různé nalezené objekty nořil do vody, různě nasvěcoval a to celé fotil, načež se tato základní materie dále zpracovávala tak že jsem spojoval různé záběry dohromady (každý obrázek je spojením cca 4 - 5 záběrů) a to celé se dále dost zásadně tonálně, barevně atd. upravovalo. Tj. že ty základní fotky mi tam sloužily jako vstupní materiál k nějakému dalšímu procesu. Bude to tak na hraně různých technik. Pro úplnost dodávám že výstupem byl tisk 90 x 50 cm, takže ono to pak ve výsledku působí poněkud monumentálněji než na monitoru počítače.
Co se týče toho umísťování po jednom - chápu co tím myslíš: protože jde o určitý cyklus tak jsem zvažoval jestli to tady dát jako celek nebo to umísťovat po jednom, ale nakonec jsem z toho udělal tenhle seriál, protože i když to na sebe navazuje tak myslím ža každý z těch obrazů dokáže žít i sám o sobě, bez vědomí toho kontextu...
A - díky za hodnocení :-)
Skvor
kvalita komentáře: 0 Skvor 06. února 2017, 14:42
3 sou to moc zajímavý... asi fotky? Osobně bych změnil kategorii a udělal to jako série. Trochu tomu škodí že to sem strkáš po jednom. Ale to se mnou asi leckdo nebude souhlasit. Taky by mne zajímalo nějaké info :)