Jde to Dobré Wow!
Srdeční mandala - Grafika - pietr
pietr

pietr

Petr Vetečník
  • 1 bodů
  • 35 komentářů
  • 1 hodnocení
  • 25. února 2007, 22:01
  • 3394 zobrazení
  • 0 oblíbené

Srdeční mandala

Grafika > Abstrakce

Informace, poznámkyZobrazit dílo na samostatné stránce

Srdce,4.čakra=centrum cítění.Čím víc máme toto centrum otevřené tím víc jsme ve spojení se vším živým.

Použitá techhnika, software

Photoshop,Illustrator
Pro přidání komentáře se přihlaste.
pietr
kvalita komentáře: 0 pietr 02. března 2007, 17:03
O.K.,O.K.,končím s reakcema na komentáře,abych teda nesváděl na ty špatné cesty.Ale myslím, že ztracený čas to nebyl a nějaký přínos to snad pro někoho taky může mít.Mě to přineslo zase množství jiných pohledů a názorů na tyto věci,za což su rád.
Takže zase někdy AHOJ:kuk:
tuc0
kvalita komentáře: 0 tuc0 02. března 2007, 15:37
pietr: hele, vím že tato diskuze nemá cenu, ale tak co...
Nechci tě ani tak přesvědčit, že věříš v nesmysly, ale donutit tě trochu k zamyšlení... ale když ty pak jen zkopíruješ nějaký texty z nějakých webů tak to za to fakt nestojí. Kdybys aspoň pochopil, že racionální diskurs funguje tak, že svoje tvrzení NĚJAK logicky odůvodníš, tak bych byl spokojenej :)
stručně:
- fyzická dimenze (=rozměr) právě není "jiný svět", takže tvoje použití je logická chyba
- to že "fikce je skoro všechno co vidíme", je zcela určitě pravda... ale myslet si, že to znamená, že každá fikce se může brát vážně (když je "pravdivá"), je logická chyba
- to o čem mluvíš buď je, nebo není... a to znamená, že to je buď FAKT nebo není; s "pravdou", což je filozofické kriterium, to nemá nic společného (musím napsat, že to je logická chyba? asi ne :))
Nečekám že bys to uznal, ale když ti srdce řekne, že "PRAVDA" je, že 2+2=7, tak fakt zůstane něco jiného...
Ale svůj poslední dotaz jsem myslel zcela vážně. Nezajímá mě totiž ani tak, co věříš, ale proč...
CRAZY-Ivan
kvalita komentáře: 0 CRAZY-Ivan 02. března 2007, 15:25
Abys nám nepřevibroval třeba do plechovky od rajčat... :v7:
Kryshpeen
kvalita komentáře: 0 Kryshpeen 02. března 2007, 15:24
pietr : nejsem v tvý kůži, soudit tě nemůžu...ale jen bych ti rád řek že si na dobrý cestě k totální strátě soudnosti a vnímání reality...tvuj stracenej případ by mě tak maximálně rozesmál ale děsí a nasírá mě představa, že možná někdy někoho s měnší dávkou zdravýho rozumu převědčís o tom samym...těško si totiž představit že lidi opravdu věřící takovejm nesmyslům jako ty něco ve svym životě opravdu dokážou, a koncentrovanej monotóní nevkus tvejch prací mi to jen dokládá...jestli tě urazí že ti píšu tohle místo abych se s tebou pouštěl do matoucích teoretizujících diskuzí, tak si předem uvědom že tohle je HUMANart...

vim že tě to asi k zamyšlení nepřivede máš přece svojí útěchu že tě Aštar jednou všechny tobě podobný odnese do jinejch světů...stejně jako vrabce, ale možná ti to jednou dojde, smažeš tenhle účet jako vspomínku na horší časy (což by z estetickýho hlediska bylo pro nás všechyn úlevou) a začneš svuj lidskej potenciál využívat naplno.. :hi:
pietr
kvalita komentáře: 0 pietr 02. března 2007, 10:04
tuc:napsals Klíčové slovo je "zákonitě"... to jsem chtěl abys vysvětlil.
Tak proč si se nezeptal rovnou na vysvětlení slova zákonitě.Já ti odpovím na otázky,a z tebe potom vyleze, že ti jde o jedno slovíčko z těchto otázek.A já sem to měl vědět.Tak to se hluboce omlouvám pane TUCi,že sem neudělal přesně co jste si přál.Už jsem si za to vyhuboval,a příště se to jistě již nebude opakovat.NEBO PŘÍŠTĚ RADŠI NAPIŠ O CO TI DE ROVNOU.
napsals:"dimenze" může znamenat "rozměr" stejně jako "jiný svět", a tyto definice popisují docela rozdílné věci...
Jo stejně jako koruna může být platidlo,nebo třeba koruna stromu.
A právě proto píšu do závorek vedle slova dimenze(skutečnost),pro upřesnění.Takže nevím co tady pleteš s pletením.
Film jako fikce.Potom je,ale fikce skoro všechno co vidíš v TV,a my tu fikci prožíváme.Protože masmédia překrucují pravdy jak se jim hodí,proto žijem v iluzi,v uměle vytvořené realitě skrze tyto masmédia.Ono totiž záleží jakou má ten film,nebo cokoliv jiného pravdivost.To už musí každý vycítit sám srdcem.Protože skrze srdce si ve spojení se ZDROJEM pravdy,lásky,moudrosti...(4.čakra=čakra srdce)

Takže poslední dotaz: Máš ty osobně schopnost vnímat aury? Mluvit s mimozemštany? Zvýšit svojí vibraci a přemístit se do jiných dimenzí? Nebo se o to jen pokoušíš a tyto věci znáš jen z vyprávění a knih?

A určitě to myslíš vážně jako v přdchozích dotazech,že jo.Jo znám to zvyprávění a knih a na zbytek ti neodpovím,protože to nepovažuji za hlavní a důležité.Soustředit bychom se měli totiž hlavně na sebe a potom až na ostatní.:kuk:tuc0
kvalita komentáře: 0 tuc0 01. března 2007, 22:35
pietr: Klíčové slovo je "zákonitě"... to jsem chtěl abys vysvětlil (a neudělal jsi to, ani nemůžeš když si pleteš úplné základy - "dimenze" může znamenat "rozměr" stejně jako "jiný svět", a tyto definice popisují docela rozdílné věci... ;)))
Jinak tvoje odpověď je samozřejmě docela přesně taková, jakou jsem čekal. Brát fikci (film) jako vysvětlení realních jevů jen dokazuje, že žiješ v dosti zmateném světě.
Takže poslední dotaz: Máš ty osobně schopnost vnímat aury? Mluvit s mimozemštany? Zvýšit svojí vibraci a přemístit se do jiných dimenzí? Nebo se o to jen pokoušíš a tyto věci znáš jen z vyprávění a knih?
pietr
kvalita komentáře: 0 pietr 01. března 2007, 12:34
tuc0:"Bytosti z těchto světů mají tak zákonitě rychlejší čas." - proč?
Protože mají vyšší vibraci částic,svých těl,planet.Celá jejich skutečnost má vyšší vibraci.
Příklad:Představ si,že by si měl možnost zvýšit svoji stávající vibraci na vibraci vyšší dimenze(skutečnosti).V tu chvíli by ses v ní ocitl.Takzvaně bys převibroval.V této dimenzi by si strávil třeba týden bez víkendu a opět by ses vibračně vrátil do své původní dimenze.
V této bys pak zjistil,že tu uběhl den.

Dobré příklady:vzato z www.vesmirni-lide.cz
22) Kontakt – Film z r. 1997, kde je vidět úsilí a víra mladé výzkumnice, že jsou jiné světy a civilizace. Její vůle má plody, když zažije přes veliký speciální stroj, kterým se dostane do vyšší dimenze (dimenzionální tunel), nádherný zážitek, kdy se setká v jiné dimenzi (v PRAVÉM STVOŘENÍ) se svým otcem, který před časem „zemřel“ – vrátil se DOMŮ. Pro pozorovatele na Zemi v této dimenzi její kabina spadla do moře a uběhl jistý krátký čas několika sekund, pro ženu uběhlo mnoho minut (rozdíl dimenzí, čas a prostor - ODLIŠNÉ VIBRACE). Nikdo jejímu pravdivému vysvětlení nevěří. Je však zamlčena informace o dlouhých desítkách minut rušeného záznamu kamery, co měla s sebou v kabině (ačkoliv to bylo v této dimenzi jen pár sekund). Ukázána pravdivě snaha druhé strany (neg.stavu – ještírků – přes své temné organizace) prznit, překrucovat, zesměšňovat a vyvracet informace pravé Světelné (prý není důkaz, a přitom byl rušený záznam kamery). 75% pravdivost.

23) Ztraceni v Bermudském trojúhelníku – Film, kde je skvěle znázorněn rozdíl dimenzí a prostup do vyšší dimenze. Výprava lidí na lodi s přístrojem, který vytvoří vyšší vibrace a posádka se dostane do jiné vibrační sféry – jiné dimenze. Ukázán krásný svět v překrásném prostředí s nádhernými srdečnými lidmi, opětné setkání s pozemskou bytostí, která dříve svému milovanému příteli PŘEVIBROVALA. Řečena a odhalena informace, že už p. Einstein přišel na rozdíl a podstatu dimenzí.

Grafické znázornění dimenzí na příkladu naší planety:
http://www.vesmirnilide.cz/obr_bar1000/obr1245.gif

S tím stárnutím.
Ono je to spíš tak,že bytosti v těchto vyšších pozitivních dimenzích žijí ve veliké Lásce k sobě a ke stvoření celkově,čímž vytváří harmonické(prospívající) vibrace.Proto pomaleji stárnou.Jednoduše když někomu,nebo něčemu prokazuješ Lásku tak v něm podněcuješ(dáváš) to dobré,prospívající.Člověk bez Lásky,jako strom bez vody-usichá.Proto je dobré zalívat.
Byl jednou jeden král-Sůl je nade vše koření a víc než sůl je Láska.A LÁSKA JE SOLÍ-PODSTATOU-ŽIVOTA.To řekla ta babička králi(p.Werich-mj.veliký herec a světlonoš)a já s ní plně souhlasím.
jeniczek
kvalita komentáře: 0 jeniczek 28. února 2007, 15:32
tuc0
kvalita komentáře: 0 tuc0 27. února 2007, 23:35
pietr: píšeš pár věcí které vůbec nechápu:
"Bytosti z těchto světů mají tak zákonitě rychlejší čas." - proč?
"To,ale neznamená,že dřív zestárnou." - proč?
otázky myslím vážně a prosím o odpověď.
pietr
kvalita komentáře: 0 pietr 27. února 2007, 23:08
tuc:jo,jo opakování je Matka moudrosti.:jo:
pietr
kvalita komentáře: 0 pietr 27. února 2007, 23:04
Lukas:No,pravda,dvakrát nejchytřejší z tvého psaní nejsu,fyziku sem prostě flákal.

Polopaticky:Představme si,že žijeme ve světě(dimenzi), který má nějaký kmitočet.No a potom tu máme světy(dimenze), které mají odlišné kmitočty.Buď vyšší, nebo nižší.Tyto dimenze se mohou nacházet na stejném místě,ale přesto do sebe přímo nezasahují, protože mají odlišné kmitočty.Tak např.ve vyšších dimenzích kmitají částice rychleji.Tyto částice jsou zároveň jemnohmotňejší.Bytosti z těchto světů mají tak zákonitě rychlejší čas.To,ale neznamená,že dřív zestárnou,naopak to znamená,že mají bohatší prožitek.Tak např.když mají ve vyšší dimenzi 5-krát rychlejší čas tak toho za našu hodinu zvládnou 5-krát tolik.Takže oni nás vidí jako zpomalený film dá se říct.JO a co sem chtěl,ŽE z nižších dimenzí nejde vidět do těch vyšších,naopak z vyšších do nižžích ano.Stejně jako z družice vidíme, že je naše krásná Zemička kulatá,a když jsme na Zemi tak by jeden věřil, že je placatá.Zkrátka čím vyšší vědomí a Láska tím větší uvědomění a rozhled.To k tomu PROČ většina lidí nevidí vyšší kmitočty?Protože sami tímto kmitočtem nedisponují.Stejné přitahuje stejné=Vrána k vráně sedá.

Jo a míra pozitivity 99%-No,prostě není jak tobě.Měj se pěkně Luki.:kuk:
tuc0
kvalita komentáře: 0 tuc0 27. února 2007, 17:40
Lukas: no "inteligentní příspěvek" teda nevím... imho jen opakuje co někde slyšel aniž by měl sebemenší představu o tom, co to znamená ("parametr míry pozitivity" se mi zvlášť líbí:))
a ten odkaz :tam: zdá se že nejen fyzika jim dělá problémy ale i pravidla typografie :D
pietr
kvalita komentáře: 0 pietr 26. února 2007, 22:55
Tato aura jsou vlastně naše další těla,jako mentální,duchovní ad.To fyzické,které jsme sto vnímat, je až to nejposlednější=nejvnějšejší.Tyto těla mají vyšší vibraci(kmitočet),než je naše oko sto pojmout,proto je pro většinu lidí tato energie neviditelná.

Grafické znázornění a vysvětlení najdeš zde:
http://www.vesmirnilide.cz/obr_bar2000/obr2340.jpg

Lukas:Ano,energií existuje spousta,ale nejdůležitější je parametr míry pozitivity.
Jestli si chceš v praxi otestovat míru pozitivity např.své mentální(myšlenkové) energie, tak si nastav budík(v hodinkách,nebo na telefonu) třeba na každou půlhodinu,a po každém vzbuzení si zpětně vyhodnoť jakého si zrovna byl myšlení.Tak si může každý vytvořit statistiku jak na tom ve skutečnosti je.:sry:
kezooor
kvalita komentáře: 0 kezooor 26. února 2007, 19:43
Cítím to stejně.
tuc0
kvalita komentáře: 0 tuc0 26. února 2007, 19:39
myslím že už sme si řekli co sme chtěli, takže :hi:
ps: vědci:che: :che: rohlík:trd: :che: :trd:
http://www.don-lindsay-archive.org/skeptic/auras.html
kezooor
kvalita komentáře: 0 kezooor 26. února 2007, 19:35
tuc0: Věda potvrdila, věda počítá (o tom se můžeš hádat s vědci, kteří o tom píšou knihy, ne se mnou).

Je vidět, jak mi to nebereš: "hloupost"..., "tyhle nesmysly"...

Není to otázka víry, ty bys taky neřekl, že věříš na rohlík.

Nemám důvod tomu nevěřit, nevím, proč by mi příbuzní a dobří známí lhali atd. atd. atd.
tuc0
kvalita komentáře: 0 tuc0 26. února 2007, 19:25
kezoor: hloupost, ale já ti to neberu... když chceš věřit tyhle nesmysly tak jen do toho. jen nechápu proč nás chceš přesvědčit... nebo taky distribuješ odbornou literaturu u metra? :jo:
jinak: věda NIKDY nepotvrdila jakoukoliv existenci "energie" o které mluvíš a určitě s ní "moderní věda" NEpočítá... :txt:
ale někdy v pátek večer vidím aury to jo... klidně i dvě nebo tri najednou :D
:hi:
kezooor
kvalita komentáře: 0 kezooor 26. února 2007, 19:04
tuc0: Znám několik lidí, kteří tuto auru vidí, znám je poměrně dobře a dosti pochybuji, že lžou (stejně jako dost pochybuji, že o tom lžou statisíce lidí po celém světě). I mému bratrovi se podařilo vidět svou vlastí auru, na internetu je spoustů pomocných cvičení, jak si tuto dovednost osvojit, někdy si to zkuste, vy moji hoši skeptičtí.
kezooor
kvalita komentáře: 0 kezooor 26. února 2007, 19:01
Lukas_87: Četl jsem mnoho publikací na toto téma, autoři těchto knih byli vysoce studovaní lidé, většinou fyzici a vědci (nikoli šarlatáni). Všichni hovoří o energii, kterou člověk vyzařuje, jako o naprosté samozřejmosti, se kterou moderní věda počítá a rozhodně se nikdo z nich neobtěžoval obětovat ani jediný řádek, aby tuto energii jakkoliv zpochybňoval. Srovnávat toto s věrohodností existence Boha je opravdu velká nadsázka. Doporučuji sehnat si literaturu na dané téma :ten tvůj vip stydlivej smajl:
tuc0
kvalita komentáře: 0 tuc0 26. února 2007, 18:58
Lukas_87 (26.02.07 18:29): :tlesk: :love: i kdyby mě jeho názor zajímal tak bych to asi líp nenapsal :)) moje třetí oko pláče :buu: :che:
a kdo není dostatečně vyspělej aby samostatně viděl aury potřebuje jen malou pomůcku:
http://www.auragoggles.com/ :che: :che: :che:
yVANs
kvalita komentáře: 0 yVANs 26. února 2007, 18:51
čakra nečakra, kdyz se na to divam po vizualni strance tak nic moc
Imzadi
kvalita komentáře: 0 Imzadi 26. února 2007, 17:35
1 zajimave
kezooor
kvalita komentáře: 0 kezooor 26. února 2007, 16:54
tuc0: Asi tě zklamu, tato energie fiktivní není, byla uznána jako skutečný fakt (něco jako třeba rohlík) a lze ji dokonce fotografovat (jako třeba rohlík).
qeer
kvalita komentáře: 0 qeer 26. února 2007, 13:10
jee...to je krasny....dam ti za to 400 ecek!:hi:
pietr
kvalita komentáře: 0 pietr 26. února 2007, 09:16
Čakry jsou energetické centra,takové víry energie.Můžou v nich vzniknout různé bloky,to potom znamená, že energie špatně proudí= nejrůznější problémy.Lidé (většinou léčitelé) s rozvinutější 6.čakrou (třetí oko) jsou tyto energie schopni vidět.Jsou léčitelé(většina),kteří Vás vyléčí tak,že ste u nich za týden zas,a sou takový co doopravdy pomůžou.No a sou taky šarlatáni,jak říká tuc.:kuk:
tuc0
kvalita komentáře: 0 tuc0 26. února 2007, 00:20
kezooor (26.02.07 00:03): náhodou vím že to jsou (fiktivní) centra (fiktivní) energie propagovaný podvodníkama který chtěj tahat lidem peníze z kapsy...
spíš jsem smál logice že "čakry fakt jsou" protože je "využívají ti nejlepší manageři"... to je jako kdyby se řeklo že existuje bůh protože se brazilský fotbalisti před penaltou pokřižujou...
prostě non sequitur :smk:
marek.pavala
kvalita komentáře: 0 marek.pavala 26. února 2007, 00:05
kazdpoadne je to dost osklivy
kezooor
kvalita komentáře: 0 kezooor 26. února 2007, 00:03
tuc0: "O čakrách nic nevím, tak se jim směju", prostě ideální řešení... :sry:
tuc0
kvalita komentáře: 0 tuc0 25. února 2007, 23:44
Nezn.uživatel
kvalita komentáře: 0 Nezn.uživatel 25. února 2007, 23:39
volové vy se smějete, ale čakry fakt jsou...dokonce ti nejlepší manageři je využívají při obchodních jednáních, pomocí správné gestikulace jimi předávají energii posluchačům a věřte nebo ne, funguje to...takže se soudama opatrně, člověk je blbej a nic neví, tedy nesuďte dokud nevíte:)
Coyote
kvalita komentáře: 0 Coyote 25. února 2007, 23:36
pietr: jen takovej dotaz, ty jen tvoříš takovýhle věci, nebo i věříš těmhle věcem?
Mr.gabber
kvalita komentáře: 0 Mr.gabber 25. února 2007, 23:12
při pohledu na to na mě padá tíha a ospalost - jako by mě píchli sedativa - tzn nedívat!!!
tuc0
kvalita komentáře: 0 tuc0 25. února 2007, 22:08
spíš bych se bál že mi něco spadne na hlavu :che:
inv
kvalita komentáře: 0 inv 25. února 2007, 22:06
tuco: propadneš se dovnitř:che:
tuc0
kvalita komentáře: 0 tuc0 25. února 2007, 22:02
a jaká čakra je v prdeli? a co se stane když se otevře?