Jde to Dobré Wow!
Puzzle.. - Grafika - Dolc3
Dolc3

Dolc3

Pedro Dolce
  • -0.5 bodů
  • 4 komentářů
  • 2 hodnocení
  • 22. února 2016, 23:04
  • 1031 zobrazení
  • 0 oblíbené

Použitá techhnika, software

-
Pro přidání komentáře se přihlaste.
la-Sicka
kvalita komentáře: 0 la-Sicka 23. února 2016, 09:47
crazyhorse42: Čum ale na to jak je to jako konceptuální jo? Jak díra, neni vlastně díra, protože na sobě má drop-shadow :che:
la-Sicka
kvalita komentáře: 0 la-Sicka 23. února 2016, 07:19
neandrtalec: :tlesk: Jo, to by tomu rozhodně pomohlo!
https://cs.wikipedia.org/wiki/Dekadence - rozklad, hnití
neandrtalec
kvalita komentáře: 0 neandrtalec 23. února 2016, 07:06
0.5 myšlenkově se mi to líbí, chtělo by to nějak vylepšit, já bych začal loupat puzzle z velkého billboardu krásné ženské, nebo tak nějak podobně
crazyhorse42
kvalita komentáře: 1 crazyhorse42 23. února 2016, 00:47
-1 Jako...já nevim, kdyby tvoje tvorba byla nějaká kampaň sofistikovaného trolingu kterým kritizuješ poměry současného umění tím že je dovedeš ad absurdum....jenže není. Ty to myslíš vážně. Seš zneuznanej geniální umělec kterýho současné konzervativní publikum nedokáže docenit. Nezlomný duch který se i přes nepřízeň osudu prosadí navzdory ostatním umělcům kteří ho srážejí a hází mu klacky pod nohy protože mu závidí jeho talent. Nezávislý svobodný duch který opovrhuje přízemním pochlebováním publiku a proto mu denně fedruje umění z kadencí výrobní linky. Nicméně to dělá jen pro uspokojení své trýznivé potřeby tvořit aby jeho rozervaný duch našel chvilku úlevy v prýštění vřídla jeho nezkrocené kreativity. Nezávislí mladý rebel který do prachu zašlape všechny ty artritické dědky kteří neví co to je skutečný život. Strestá je tím že se jim vplíží do galerie kde rozdá mínuska za půl bodu a dostane je na kolena a usínat bude z vědomím jakej byl zase dneska frajer a všem ukázal.
Víš co, nedokážu ti ukázat co objektivně si, protože tahle informace není tvému vědomí dostupná. Tvé egoobranné mechanismy jí k tobě prostě nepustí. Nemůžu ti vysvětlit proč tvoje umění není v žádném směru umění protože to je součást tvého bludu. Ale proč, proč proboha když už tomu nějaký ten čas věnuješ, proč si doprdele nepřečteš lekci 2 photoshopu pro děti a zůstáváš u první !