Téma | Work in progress

Fórum > 3D Grafika > Work in progress

Záhlaví tématu

Ukažte ostatním svoji rozdělanou práci.
Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Denisa
kvalita komentáře: 0 Denisa 08. srpna 2008, 09:29
Araon: ja pouzivam porad zbrush2,trojka mi nevyhovuje,ke sve praci potrebuje kvalitni smooth a aby se mi choval podle nastavenyho levelu coz trojka neumi
Araon
kvalita komentáře: 0 Araon 23. července 2008, 12:41
Denisa: Spis nez Z-Brush, ktery ma IMO pro zacatecnika naprosto nesrozumitelnou logiku (chce editovat objekt, takze vyrabim stetec??), bych pro jednoduche modelovani si, doporucil Mudbox. Neni sice tak sofistikovany, ale v tom je prave jeho sila. Zadne vychytavky, zadne zbytecne funkce. Naprosto jasne, srozumitelne a jednoduche ovladani. V nem se da doopravdy za pul hodiny naucit modelovat. Neni to o moc tezsi, nez si to placat z modeliny.
hanuman
kvalita komentáře: 0 hanuman 22. července 2008, 14:14
kanecek: no treba blender... pokud chces mit neco legalne :tam: staci zadat do vyhledavace :kuk:
Denisa
kvalita komentáře: 0 Denisa 22. července 2008, 13:40
kanecek: ja ti pak k veceru pisnu pmko a poradim ti mimo thread
Kanecek
kvalita komentáře: 0 Kanecek 22. července 2008, 13:36
Denisa: a kde se dá sehnat nějaký slušný program v češtině? Je nějaký volně šiřitelný program?
hanuman
kvalita komentáře: 0 hanuman 17. července 2008, 13:02
Venkov: nn zspheres nikdy :) vim ze se ti nesmi pretocit, ale rek bych ze se mi stavalo ze tam dochazelo i k jinym chybam a to jsem neprisel vubec k jakym :)
Venkov
kvalita komentáře: 0 Venkov 17. července 2008, 12:41
ehm *so
Venkov
kvalita komentáře: 0 Venkov 17. července 2008, 12:40
hanuman: zo zpheres sa treba naučiť robiť, ak ich budeš robiť nesprávne, príde k neželaným deformáciám v modeli.
Denisa
kvalita komentáře: 0 Denisa 17. července 2008, 11:06
hanuman: dobre jo,ale ne nutne
hanuman
kvalita komentáře: 0 hanuman 17. července 2008, 10:59
no pak je tam nejaky zapinani symetrie:tam: ... funkce jako divide.. maskovani... skryvani casti atd. :kuk: je dobry tyhle funkce ovladat:kuk: zoomovani :) to jsem se dozvedel treba celkem pozde :) myslim pres mys.. urcite ma velkou vyhodu cloveka co umi modelovat treba z hliny..o tom zadna. no a pak je tu dalsich milion veci co je dobry znat a o kterych ja treba ani nevim :tam:
Denisa
kvalita komentáře: 0 Denisa 17. července 2008, 10:50
hanuman: a co se chces ucit? udelat kouli ,dat si stetec,ubirani,pridavani,smooth,move.......ja nic jinyho nepouzivam,tohle se musi naucit kazdej do 30ti minut
hanuman
kvalita komentáře: 0 hanuman 17. července 2008, 10:45
Denisa: no jasny ja taky :) za pulhodiny co se brobere ve videotutorialu tohle neudelas :kuk: :tam: trosku prehanis..nezene:v6: :v7:
Kanecek
kvalita komentáře: 0 Kanecek 17. července 2008, 10:41
Denisa
kvalita komentáře: 0 Denisa 17. července 2008, 10:33
hanuman: bavim se o case na nauceni se,ne o tom co za minutu udelas
hanuman
kvalita komentáře: 0 hanuman 17. července 2008, 00:56
Denisa: coze minutu? :) ty zspheres jsou pekne naprd ..nemam je rad.. ten basemesh se budu pokouset delat vzdycky v maye ... tady byl taky z mayi :kuk: asi z 9ti kdychli :tam: muzu sem dat obrazek co udelal aaron sims v zbrushy za minutu aby bylo jasno :tam:
Denisa
kvalita komentáře: 0 Denisa 17. července 2008, 00:37
hanuman: na tyhle vase skulpty staci zsphere,symetrie a shift,ctrl a mys,vidis,zabralo to minutu
Denisa
kvalita komentáře: 0 Denisa 17. července 2008, 00:36
kanecek: v zb by ses naucila za pul hodiny,fakt
Kanecek
kvalita komentáře: 0 Kanecek 15. července 2008, 15:03
Denisa: nejsem technický tip, prostě v programech mi to nejde... :tam:
hanuman
kvalita komentáře: 0 hanuman 15. července 2008, 14:40
Denisa: no ackoliv zbrush neni opravdu moc slozitej program 30 min je hodne malo si myslim :) a mayu jsem taky pouzil :) ve finale bych chtel prave v maye nastavit svetla a nejaky pozadi/prostredi.. ale dost mi pada a nevim proc :ani:
Denisa
kvalita komentáře: 0 Denisa 15. července 2008, 14:33
hanuman: uvidis sam ze jakmile ziskas trosku praxe to pujde razdva..ona ma naskok diky socharine,ber to tak