Téma | Neoriginální příslušenství

Fórum > Fotografie > Neoriginální příslušenství
Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
jamajkan
kvalita komentáře: 0 jamajkan 05. dubna 2008, 23:55
kanecek: treba v zoneru v nastaveni je moznost kalibrovat monitor ... nebo si nech vytisknout nejaky barevne normalni portret a pak tu fotku porovnej s barvama na monitoru ... to je takovy hruby zjisteni ... pak jeste treba sikovna vecicka "Adobe gamma" ;)
Kanecek
kvalita komentáře: 0 Kanecek 19. března 2008, 15:16
jamajkan: sama nevím... to zas zjistím podle čeho?
jamajkan
kvalita komentáře: 0 jamajkan 19. března 2008, 10:45
kanecek: to mas na fotky docela pakarnu ... a treba barevne je v poradku? (krome posunu do stinu)
Kanecek
kvalita komentáře: 0 Kanecek 18. března 2008, 10:04
jamajkan: nejde, jj to asi bude, ale až tak moc zase ne... Ale nastavit to už lépe nejde, černé pole (poslední 3) se spojili.. :stop:
jamajkan
kvalita komentáře: 0 jamajkan 17. března 2008, 21:39
kanecek: upravit jas a kontrast uz vic nejde? tak to je ten monitor asi veteran;)
Kanecek
kvalita komentáře: 0 Kanecek 17. března 2008, 20:25
No, tak mi zanikají poslední dvě částečky, ale upravit to stejně nejde... :ee:
Kanecek
kvalita komentáře: 0 Kanecek 15. března 2008, 08:18
JJ, díky lidičky, až budu u toho monitoru co mi to tolik ztmavuje nastavím si to... :mrk:
jamajkan
kvalita komentáře: 0 jamajkan 15. března 2008, 07:33
kanecek: nastav si monitor tak, abys videla vsechny odstiny ... aby se Ti barvy neslevaly ve svetle, ani ve tmave casti...proste abys videla vsechny predely
Ryz
kvalita komentáře: 0 Ryz 15. března 2008, 00:06
kanecek: No je to opravdu jen orientační.. ale vyloučí to situaci že máš obraz moc světlý/tmavý.. to by se ti "slilo" více políček dohromady. (respektive první nebo poslední dva/tři)
Kanecek
kvalita komentáře: 0 Kanecek 14. března 2008, 21:25
libig: nebylo by lepší místo těch chytrých slov... přemýšlej...... raději poradit? ... :hua: dík...
Prostě vidím všechny odstíny a to je ono? :ja: :stop: :che: Jsem nevěděla, že to bude tak lehké...
libig
kvalita komentáře: 0 libig 14. března 2008, 21:22
kanecek: přemýšlej...
Kanecek
kvalita komentáře: 0 Kanecek 14. března 2008, 21:14
Travolta: nechci reagovat jako trubka, ale k čemu mi to pomůže? Nebo jak ho použít? :tam:
Ryz
kvalita komentáře: 0 Ryz 14. března 2008, 21:11
kanecek: Takový základní je vidět na tomhle proužku všech 12 odstínů :)

Kanecek
kvalita komentáře: 0 Kanecek 14. března 2008, 20:56
Není tu žádná "poradna" fórum tak to písnu sem, podle čeho si porsím Vás nastavujete obrazovky? Teď jsem si všimla, že některé fotografie co jsem upravovala světlost/tmavost, tak jsou světlé doma na noťasu a jinak je mám v PC tmavé... :nvm:
Kanecek
kvalita komentáře: 0 Kanecek 06. března 2008, 14:04
jj, v poho, už jsembyla na čištní..., takže už je to OK.
jamajkan
kvalita komentáře: 0 jamajkan 06. března 2008, 09:59
kanecek: je tam takovej filtr, co se otrasa pri kazdym spusteni, ale i na nej se muze neco prilepit ... nevim ted, jestli je nejdriv ten filtr, nebo normalni low pass filtr ... kazdopadne se na to prodavaj cistici sady... mokry i suchy cisteni...
Kanecek
kvalita komentáře: 0 Kanecek 05. února 2008, 11:44
Tak se mi podařilo manuálně ve foťáku odstranit prach, ale stále tam mám jako když kapky a ty asi neodstraním... :stop:
Kanecek
kvalita komentáře: 0 Kanecek 05. února 2008, 10:41
Měl tu někdo problém někdy s čištěním čipu u Canon Eos400D? Mělo by to mět automatické čištění, ale už několikrát jsem zkoušela něco blejsknout do nene a pořád jeden a ten samý prach nebo co to je, koukala jsem, že na to jsou nějaké přípravky, ale nemám odvahu se v tom rypkat... Dík za názory :tam:
jamajkan
kvalita komentáře: 0 jamajkan 30. ledna 2008, 23:39
kanecek: v tom pripade bych sel do toho benra... uz to precejen neco vydrzi a neni to ani zas tak tezky ... kulova hlava k tomu a jeste brasna ....
Kanecek
kvalita komentáře: 0 Kanecek 30. ledna 2008, 20:51
jamajkan: Jo to nevypadá špatně :kuk: Díky moc, já se v tom moc nevyznám, mám roztřepanou hamu a ta má vůli a hýbe se, navíc ten plast tam zbělal, takže kvalita nic moc...