Téma | Humanart bitky

Fórum > Soutěže > Humanart bitky

Záhlaví tématu

tak si vyberte téma :) případně pište jak byste si to tu prestavovali.. pokud zvolíte v anketě jiné téma, napište jaké si přestavujete tady v diskuzi
Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Duffator
kvalita komentáře: 0 Duffator 05. března 2012, 17:23
nestcanz: jak píše hanuman - tenhleten thread měl bejt určenej pro "komunitní" soutěže, jen tak pro zábavu, domluvený mezi členy ha. Ofiko soutěže pořádali admini (viz horní lišta, záložka soutěže). Já sem svym příspěvkem tři roky zpátky nadhazoval téma sketchbattlů - duelovejch soubojů, kde na sebe autoři navzájem hážou špínu, leč místní fórum je chíplý, tak se tu nic moc nikdy nedělo.
hanuman
kvalita komentáře: 0 hanuman 05. března 2012, 14:10
nestcanz: kdysi tu poradali souteze admini... ale dlouho uz tu takova nebyla... u posledni myslim, ze byla i celkem mala ucast..tak proto se nekonaji mozna dalsi... mozna ze nez tady ve foru je vic soutezicich amateru treba tady http://projekt-ilustrace.cz/ :) nebo na nyxu v ruznych skupinach
nestcanz
kvalita komentáře: 0 nestcanz 05. března 2012, 12:03
hanuman Duffator Jde tedy soutěž řešit nějak soukromě, nebo se přihlašuje adminovi? Jste tu déle, jistě víte.
hanuman
kvalita komentáře: 0 hanuman 29. února 2012, 18:28
ja to tu sleduju:smk:
Duffator
kvalita komentáře: 0 Duffator 29. února 2012, 13:19
nestcanz: Ne, je to jen o domluvě tady, vybrat podmínky a nějakej termín. Problém je, že tohle vlákno (nebo i fórum obecně) je dost mrtvý, tak i kdyby sme se do nějakýho souboje pustili, tak si toho tady těžko někdo všimne, aby případně hlasoval pro vítěze.
nestcanz
kvalita komentáře: 0 nestcanz 29. února 2012, 12:59
Duffator: Všiml jsem si :che: , ten battle se někde organizuje, nebo jakou formou?
Duffator
kvalita komentáře: 0 Duffator 29. února 2012, 12:34
nestcanz: Tyjo si vykopal dobře starej thread, sem uplně zapomněl, že tu něco takovýho bylo. Jako já sem pro každou špatnost, proč ne.
nestcanz
kvalita komentáře: 0 nestcanz 28. února 2012, 22:08
Duffator: Platí ještě sketchbattle?:tam:
Nezn.uživatel
kvalita komentáře: 0 Nezn.uživatel 18. června 2009, 12:06
hanuman: hm, takze ono to nie je vobec anonymne? ci som to nespravne pochopila. prosimta strucne vysvetli o co ide v tych bitkach hjumanartovych... vdaka
hanuman
kvalita komentáře: 0 hanuman 18. června 2009, 12:01
aurelia: no muzes treba do souboru
http://www.humanart.cz/moje/soubory/
http://imageshack.us/

..je to asi celkem jedno, ten imageshack ti vygeneruje html kod s nahledem, tak to bych videl asi jako nejlepsi variantu
Nezn.uživatel
kvalita komentáře: 0 Nezn.uživatel 18. června 2009, 11:59
hanuman: hele, a kam sa to ma pridavat?
hanuman
kvalita komentáře: 0 hanuman 15. června 2009, 13:53
vyhralo tema "akce - reakce" pridavejte do 28.6.2009 / 23:59 :)
hanuman
kvalita komentáře: 0 hanuman 11. června 2009, 09:37
tak znova :) vyberte si téma :)

http://www.humanart.cz/forum/tema/anketa/357/

technika libovolna
slakinglizard
kvalita komentáře: 0 slakinglizard 02. června 2009, 20:25
Duffator: tak pokud ti nevadi zdrzeni, tak jsem pro.. omlouvam se, ale ted nedavam ani ilustrace do ty knizky..des bes
Duffator
kvalita komentáře: 0 Duffator 02. června 2009, 19:46
sl.lizard: no tak to muzem posunout... ja uz to nacmarany mam, takze to sem holt nekdy nahraj a ja to paknahraju taky. Ale jako pokud na to kaslel, tak se zlobit nebudu... .
slakinglizard
kvalita komentáře: 0 slakinglizard 02. června 2009, 19:02
Duffator: kámo já to asi vzdávám, mám teď nějaký stresy a vůbec se mě do toho nechce, musim se z toho vyškrábat...
hanuman
kvalita komentáře: 0 hanuman 30. května 2009, 09:54
Duffator: jo jak chces :) ja stejne asi nebudu mit cas abych to tu m nejak moderoval.. delejte si tu co chcete :hi: :tam:
Duffator
kvalita komentáře: 0 Duffator 30. května 2009, 00:30
sl.lizard: Dohodnuto. Necht zvitezi ten podlejsi!
slakinglizard
kvalita komentáře: 0 slakinglizard 30. května 2009, 00:02
Duffator: oukej..tak v 21:00 tady;)
Duffator
kvalita komentáře: 0 Duffator 29. května 2009, 23:30
sl.lizard: ok, streda 21:00 - v tu chvili to nahrajem, aby sme nemohli navzajem opisovat/vyuzivat slabosti. Hlavnim cilem je zesmesnit toho druhyho, divaci urcej kdo je lepsi. Format bych zvolil takovej aby se to sirkou veslo do tohodle fora, coz je tusim nakejch 700pixelu.
new © 2006 - 2020 HumanART.cz - všechna práva vyhrazena | kontakt | reklama | podmínky | informace o HumanARTu | design & code by expectum.cz & ryz.cz