Téma | Design

Fórum > Grafika > Design

Záhlaví tématu

Diskuze určená k propírání obšírného tématu Designu jako takového... Vkládejte ukázky vlastních prací, odkazy na zajímavé weby, publikace... Zaujala vás v poslední době nějaká realizace, nebo naopak pohoršila? Kdo je podle Vás nejlepší v oboru a proč? Omezení tu nejsou, ale chovejte se slušně děcka:D odkazy: http://www.designmagazin.cz/ http://www.cardesignnews.com/
Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
MadfingerGames
kvalita komentáře: 0 MadfingerGames 19. ledna 2016, 14:47
Madfinger Games hledá zkušeného grafického designera. Hlavní náplní práce budou návrhy a tvorba grafiky, plakátů, ilustrací, webdesign, příprava a realizace tištěných materiálů v úzké spolupráci s našim marketingovým týmem. Nabízíme atraktivní, tvůrčí a variabilní práci a požadujeme vysokou výtvarnou kvalitu, smysl pro detail, schopnost vytvořit výrazný vizuální styl.
Chceme prezentovat naše studio i projekty v nejlepším možném světle a vynikající grafický design je nezbytnou podmínkou. Pokud máte chuť poprat se s nejlepšími grafickými designery a nebojíte se vystoupit s vaší prací před miliony uživatelů a fanoušků her Madfinger Games, pošlete nám svoje portfolio a CV.

Hlavní požadavky:

* Práce na HPP v našem studiu v Brně
* Bezvadná znalost Adobe Photoshopu, Ilustratoru a příbuzného SW
* Vynikající výtvarné schopnosti, ilustrace, photo manipulation, atd.
* Zkušenosti s návrhem a realizací webů
* Zkušenosti s přípravou materiálů pro tisk

Co nabízíme:
* Motivující platové ohodnocení (individuální, dle schopností a zkušeností kandidáta)
* Podporu v sebevzdělávání v oblasti grafického designu, výtvarného umění atd., spolupráci se zkušenými a otevřenými lidmi, kteří se nebojí podělit o své zkušenosti.
* V ČR naprosto unikátní studio s celosvětovým renomé. Naše hry a aplikace se dostaly k více než 100.000.000 uživatelů po celém světě. Vaše práce bude mít miliony fanoušků a užijete si spolupráci v motivujícím a velmi zábavném herním vývoji.

Ukažte nám to nejlepší, co dokážete!

Životopisy a svá portfolia prosím posílejte na adresu evinklarkova@madfingergames.com .
MadfingerGames
kvalita komentáře: 0 MadfingerGames 19. ledna 2016, 14:45
Madfinger Games hledá talentovaného a zkušeného grafika pro návrh a realizaci uživatelského rozhraní. Naše studio se za pět let své existence vypracovalo mezi světovou špičku v produkování aplikací pro smartphony a tablety, zejména pro platformy iOS a Android. Zakládáme si na vysokém výtvarném a kvalitativním standardu našich her, proto hledáme spolupracovníka s chutí dotahovat projekty do absolutní dokonalosti. Samozřejmostí by měl být výjimečný výtvarný cit, smysl pro detail, bezpečná orientace v nejnovějších trendech a schopnost vtisknout aplikaci unikátní a vkusný grafický styl. Plusem je zájem o hry a herní design, výtvarné dovednosti jako ilustrace apod., technické dovednosti jako návrh mindmap, znalost práce v herních editorech jako je Unreal Engine nebo Unity3d.

Přejeme si aby kandidát zvládl:

* Práci na HPP v našem studiu v Brně
* Bezvadně Adobe Photoshop, Ilustrator a příbuzný SW
* Grafický design, ilustraci, photo manipulation, atd.
* Iterovat design s ohledem na co nejlepší uživatelský komfort

Co nabízíme:

* Motivující platové ohodnocení (individuální, dle schopností a zkušeností kandidáta)
* Podporu v sebevzdělávání v oblasti grafického a UI designu, spolupráci se zkušenými a otevřenými lidmi, kteří se nebojí podělit o své zkušenosti.
* V ČR naprosto unikátní studio s celosvětovým renomé. Naše hry a aplikace se dostaly k více než 100.000.000 uživatelů po celém světě. Vaše práce bude mít miliony fanoušků a užijete si spolupráci v motivujícím a velmi zábavném herním vývoji.

Ukažte nám to nejlepší, co dokážete!

Životopisy a svá portfolia prosím posílejte na adresu evinklarkova@madfingergames.com .
ilmb
kvalita komentáře: 0 ilmb 06. listopadu 2014, 15:09
Ahoj, kdybys věděl o někkom kdo shání práci http://www.ecorinth.com/career
dastax
kvalita komentáře: 1 dastax 11. října 2013, 18:33
Ahoj...měl bych dotaz/prosbu - hledáme výhledově šikovného člověka schopného či učenlivého pro vytváření designu výrobků (krabičky, pytlíky). Myslím si, že není úplně třeba mít za sebou zkušenosti přímo s tímto typem práce z minula - dodám vám všechny potřebné informace co obal musí obsahovat a podobně.

Vím, že plno firem se rádo drží zažitých standardů a plno kreativních lidí tak nemá šanci se v komerci uchytit...my jsme ale ochotni toto "obětovat" v rámci určité kreativity a odlišnosti...a to je právě důvod, proč píšu sem :) I pro vás to může být šance...

Abyste měli letmou představu, tak se jedná o zahrádkářské téma.

Kdo by měl zájem, ozvěte se mi na petr.komarek@zc.cz ... zatím jsme ve fázi dlouhého hledání ... realizace zatím není tak aktuální a určitě budeme po domluvě chtít vidět nějaké lehce zpracované návrhy tak, abychom zjistili, s kým nakonec budeme chtít spolupracovat a která cesta je pro náš trh ta správná. A budu se snažit nějak ocenit i tuto aktivitu příprav pokud vás nevybereme...

Jinak nebojte se, že bychom jen sbírali nápady a pak si to nechali dělat jinde - naše kapacity na to nejsou a právě proto hledáme někoho, kdo by byl ochoten nakonec do budoucna připravit několik řad výrobků.
Faes
kvalita komentáře: 0 Faes 12. listopadu 2012, 21:55
Nejaky web na online prednasky o grafickom designe/typografii?
S_H
kvalita komentáře: 0 S_H 31. ledna 2012, 12:46
Přednáška Gijse Bakkera byla super, teď tu bude Erik Levy!
http://www.vsup.cz/cs/aktuality/4074-designer-arik-levy-bude-prednaset-na-vsup
DevCageR
kvalita komentáře: 0 DevCageR 03. srpna 2009, 11:35
Zdarek, chtel bych se zeptat na jednu vec ohledne licence. Mam vlastne dve otázky.
1)delam nejaky designy a pouzivam pri tom soslý brushe. Některý jsou personal and commercial free - předpokládám, že pokud je tam tohle udáno, mohu je použít bez jakýchkoli omezení i na kšeft.
2)Fakt se mi jich líbí pár, co nejsou free a zajímalo by mě zda se daj použít po nějaké modifikaci. Když je vemu jako základ, zkombinuju je s jinýma, něco z nich odstraním apod.
mamka
kvalita komentáře: 0 mamka 15. června 2009, 12:30
Bezfalcový, hladký a barevný dveře tak jedině na zakázku. Hladký bezfalcáky dělaj Sapelli do systémových příček (to jsou takový ty prosklený příčky do hliníkový konstrukce)
Nezn.uživatel
kvalita komentáře: 0 Nezn.uživatel 15. června 2009, 12:09
mamka: jde mi o ty dveře, ne tak o ten systém otvírání, kterej je ale fakt báječnej:))
mamka
kvalita komentáře: 0 mamka 15. června 2009, 11:29
SendiX: tyhle úchyty na dveře vymyslela nějaké Finka a byla s tím 1. na Hettich Design Award v roce 2006 (?) takže žádná převratná novinka...
Nezn.uživatel
kvalita komentáře: 0 Nezn.uživatel 14. června 2009, 11:15
hanuman
kvalita komentáře: 0 hanuman 28. května 2009, 23:42
to by byl asi drahej stojan :)
klaun
kvalita komentáře: 0 klaun 28. května 2009, 22:53
vypadalo by to dobře jako stojan na špagety, pokud se na vzduchu špagety nekazí.
hanuman
kvalita komentáře: 0 hanuman 28. května 2009, 19:35
Venkov: no jo ja jsem takovej trapak :) :stop: stejne bych to udelal jinak ...:tam:
Venkov
kvalita komentáře: 0 Venkov 28. května 2009, 19:33
hanuman: nepotrebujem referencie, lebo viem ako sa skladá a krčí látka. Je pekné že každý má možnosť vyjadrovať sa ku všetkému, ale otázkou inteligencie je ako a kedy sa vyjadriť.
Drapéria ktorú som spravil, podlieha nevyhnutnej štylizácii, pretože nie je fyzicky možné, aby sa nejaká drapéria krčila do takto pomerne pravidelnej skrutkovice.
Tvar skrutkovice podlieha miestu pre sklenené gule, drapériu som v zbrushi robil pochopiteľne bez gúl a preto som si musel dávať pozor, aby zbytočne drapéria nevytŕčala a tiež aby sa záhyby a kombinácie neopakovali, čo pri toľkých závitoch nebolo celkom jednoduché.
Ďalej, tvarová zložitosť je na mieste, pretože je objekt pomerne veľký a tak musí dodržovať istú "mierku".
Ak si nabudúce uvedomíš všetky fakty spojené s prácou a stále budeš mať potrebu sa vyjadriť, tak kľudne môžeš.

hej a odkazovať nejakých pár fáldov pre porovnanie je trochu trápne .)
hanuman
kvalita komentáře: 0 hanuman 28. května 2009, 19:09
nebo priste az neco vlozis tak napis kdo se k tomu muze vyjadrovat a kdo ne at nedochazi k takovym faux pas :kuk:
hanuman
kvalita komentáře: 0 hanuman 28. května 2009, 19:08
Venkov: no ja vim co chci rict ale asi jsem to nerek uplne vystizne :) proste podle me je tam tech zahybu moc na takovym malym kousku...

nekoukal jsi trebas na tohle? :) http://gnomonology.com/tutorial/343
koukal bych se na nejaky reference trosku :kuk: a jestli nechces aby se ti k tomu nekdo vyjadroval, tak nevim proc to sem davas... nebo jestli chces aby se ti k tomu vyjadroval jen sendix tak jsi mu mel poslat odkaz postou treba :kuk: kazdej te nemuze jen placat porad po rameni jak jses dobrej :tam:
Venkov
kvalita komentáře: 0 Venkov 28. května 2009, 17:44
hanuman: prečo si myslíš že som chcel točiť látku? hanuman, nechaj to tak .)

sa bavím s indiánom kristušát :D

Tento příspěvek byl 28.05.09 v 17:45 upravován.
Venkov
kvalita komentáře: 0 Venkov 28. května 2009, 17:42
hanuman: nuž, to je jedna z nevýhod demokracie. Ale tejto nezmyselnej názorovej ejakulácii vedúcej k splodeniu panázoru sa dá zabrániť - ak nepoznáš hranice (i)relevancie svojho názoru, tak sa vyjadrovať nemusíš.
až na detaily v logike krčenia drapérie na niektorých miestach, ktoré opravím až budem mať viac času (a o ktorých viem zrejme iba ja) je to v poriadku.

Reči o "vzdušnosti" len prezrádzajú, ako ťažkopádne sa vyjadruješ k problému, "vzdušnosť" totiž nič neznamená, zrejme ani nevieš čo chceš povedať. Ale ak by si chcel, mohol by si si vyhradiť zo sto hodín z kuchárčenia, namodelovať a vyrendrovať takúto drapériu.
new © 2006 - 2020 HumanART.cz - všechna práva vyhrazena | kontakt | reklama | podmínky | informace o HumanARTu | design & code by expectum.cz & ryz.cz