Články

Články - 111 zajímavých vizitek 14   31

111 zajímavých vizitek

Články > Reklamní / Výtvarné umění / 2D Grafika

Původně jsem chtěl dát dohromady nejhorší exempláře, ale to se hledá podstatně hůř, než vizitky nějak vyjímečné. Tak jsem našel 111 pro mě zajímavých.

Články - Beardski - Vousaté masky 2   0

Beardski - Vousaté masky

Články > Inspirace / Reklamní

Zima, sníh, lyže, svařák...to vše a mnohem víc patří k pravé horské zimě. Někteří z nás se s nadšením prohání po svahu s hůlkama v ruce, někteří se raději hřejí v teple u kamen a pozorují padající sníh zpoza okenic. Každý se ale na horách baví a nezkazí žádnou legraci. Lyžařské masky od firmy Beardski jsou pro tuto hravou náladu jako stvořené!

Články - Není maso jako maso 3   5

Není maso jako maso

Články > Reklamní / Ostatní

20. Března dopoledne, Španělsko. Do ulic se opírá jarní slunko, jehož paprsky pomalu začínají hřát. Na náměstí v Barceloně, před hlavním vchodem do světoznámé katedrály, začíná houstnout vzduch. Na chladné zemi leží velké plastové misky, v nichž, pod zapařenou průhlednou fólií, nehybně leží nahá krvavá těla žen. Jak by si mnozí mohli na první pohled myslet, nejedná se o dílo vyšinutého sériového vraha.

Články - Sushi cats! 1   0

Sushi cats!

Články > Reklamní / Fotografie / Ostatní

Fenomén domácích koček jako rozkošných mazlíčků se v posledních letech rozrost do fascinujících rozměrů. Několikahodinové smyčky tančících koťátek, Maru The cat a mnoho dalších byzarních videí kolují cybersvětem neuvěřitelnou rychlostí. Nyní přibývá další bláznivý trend-kočky jako Sushi!

Články - takový stromek doma mít nebudete! 1   1

takový stromek doma mít nebudete!

Články > Reklamní / Informace

Vánoční svátky se ve většině případů nesou v duchu tradice a staré dobré klasiky. Slaměné a skleněné ozdoby, doutnající františek či zlatavá vánočka sypaná mandlemi – to vše a mnohem více neodmyslitelně patří na většinu štědrovečerních stolů. Nejdůležitější je ovšem vánoční strom! Podívejme se, co se stane, dostane-li se vánoční výzdoba pod ruku významným světovým designérům.

Články - Hradozámecká noc 0   0

Hradozámecká noc

Články > Reklamní / Informace / Akce

Nevíte, co dělat první zářijovou neděli? Zkuste navštívit první ročník Hradozámecké noci.

Články - Notebook na úpravu fotografií 0   0

Notebook na úpravu fotografií

Články > Reklamní

Ať už s fotografií a grafikou koketujete pouze jako nadšený laik nebo se blížíte profesionální úrovni, neobejdete se bez kvalitního a výkonného stroje pro zpracování a úpravu vašich fotografií či grafických prací. Protože je ale na trhu nepřeberné množství nejrůznějších počítačů a notebooků, pokusíme se je trochu protřídit a vyzdvihneme parametry, které od zařízení budeme potřebovat především.

Články - Ostrich pillow-odpočinek kdekoli! 0   0

Ostrich pillow-odpočinek kdekoli!

Články > Reklamní / Ostatní / Informace

Každý z nás zná nepříjemné dny plné únavy, ospalosti a vyčerpání. V takových chvílích, kdy člověku padá hlava ve školní lavici a protáčejí se mu oči na pracovních schůzkách, by dal cokoli za chvíli nerušeného odpočinku. Díky Ostrich pillow už se nemusíte bá otlačeného obličeje či poslintané kravaty. Položit si hlavu na stůl nebylo nikdy pohodlnější!

/1