Články

Články - Názor: Toyen - Vidím, neboť je noc 2   1

Názor: Toyen - Vidím, neboť je noc

Články > Výtvarné umění / Akce / Recenze

Toyen sice strávila většinu života ve Francii, i přesto je však neodmyslitelnou součástí české kultury. Když tedy nastane příležitost shlédnout její nejznámější díla, jen blázen by toho nevyužil. Do Musea Kampa se tentokrát vydal Bohumyl.

Články - Happy toys aneb návrat ke kořenům 2   4

Happy toys aneb návrat ke kořenům

Články > Inspirace / Ostatní / Recenze

V dnešní době nekonečně mnoha druhů pet lahví, igelitových balení či další široké škály plastových produktů se nemůžeme divit touze po návratu k přírodním produktům a čistému světu. Z tohoto fenomenu se dokonce pomalu ale jistě stává módní trend-plné regály bio produktů, oblečení z konopí a další drobné vychytávky v očích spotřebitelů dělají svět lepším. Někdy je ovšem hranice opravdové kvality a reklamních triků velice tenká a jen u mála takovýchto produktů si můžeme být jisti jejich přínosem. U designérského studia Usuals si ovšem kvalitou a původností můžeme být jisti!

Články - Vincci Bit - hotel nebo galerie? 2   0

Vincci Bit - hotel nebo galerie?

Články > Inspirace / Nej Díla / Recenze

Máte už pokrk nudných hotelových recepcí, fádních apartmá a neoriginálních vybavených barových prostorů? V tom případě neváhejte a vydejte se do jedinečného barcelonského hotelu Vincci Bit!!

Články - Pozvánka na výstavu Ludmili Kováříkové - Hledání monumentu 0   0

Pozvánka na výstavu Ludmili Kováříkové - Hledání monumentu

Články > Plastika / Informace / Recenze

Včera 4. srpna 09 jsem konečně navštívila výstavu mé oblíbené keramičky Ludmili Kováříkové v Galerii výtvarného umění v Hodoníně. Tímto Vás chci upozornit na tuto perfektní výstavu. Mimo p. Kováříkovou zde vystavují další výtvarníci a to Pavel Popelka - fotografie a Vojtěch Kalužík - obrazy. Výstava potrvá do 6. září 2009. Vstup dospělý 30Kč (studenti mají slevu).

Články - Faunův labyrint 0   0

Faunův labyrint

Články > Recenze

Potřebovala bych, abyste byli hodně upřímní a popřípadě mě upozornili na chyby, kterých tam asi pár bude. Je to má první recenze, tak směle prosím o kritiku a ne plácání do vzduchu! Děkuji:)

Články - Recenze Gramodesky 2007 0   6

Recenze Gramodesky 2007

Články > Recenze

Gramodesku 2007 – vinylovou budoucnost mladých autorů hudby jsem sledoval s velkým nadšením už od samého začátku. Studentskému magazínu Postřeh a především Richardu Vaculovi, jakožto vedoucímu tohoto projektu, se povedlo stvořit něco, co dává naději všem mladým autorům, kteří by zůstali v zapomnění a osamoceně by skládali jen tak doma ve svém pokoji. Byl jsem zvědavý, jak kvalitní budou příspěvky od samotných autorů a musím uznat, že nastalo velké překvapení. Demo nahrávky slibovaly opravdu hodně – ty vybrané studiové jsou ještě lepší. Jak nakonec dopadla ona výsledná Gramodeska a co si o ní myslím já?

Články - Ilya Kabakov - Rozbor díla 1   1

Ilya Kabakov - Rozbor díla

Články > Recenze

Ilya Kabakov, ruský malíř, ilustrátor a autor objektové a prostorové tvorby, byl v roce 2000 označen za jednoho z největších žijících umělců. Chcete-li se o něm dozvědět něco více, hledejte v článku.

Články - Skinbook - nic pro mě 1   5

Skinbook - nic pro mě

Články > Recenze

Recenze týkající se služby skinbook.cz - aneb vybral, objednal, zkusil, napsal.

Články - Sraz HA 1   20

Sraz HA

Články > Recenze

Chci poukázat na to, jak to v dnešní době chodí na srazech... Pokud to nějak chodí...

Články - Shomei Tomatsu: Kůže národa 1   14

Shomei Tomatsu: Kůže národa

Články > Recenze

Výstava v Galerii Rudolfinum, japonského dokumentárního fotografa Shomeie Tomatsu, ukazuje japonskou kulturu hlavně v období před a po 2. světové válce.

/1