Warning: file(./_sys_files/stats_main.log): failed to open stream: No such file or directory in /data/www/humanart_cz/www/index.php on line 86

Články

Články - 26 opuštěných Jugoslávských památníků 22   16

26 opuštěných Jugoslávských památníků

Články > Inspirace / Plastika / Ostatní

26 opuštěných Jugoslávských památníků, které vypadají jako z budoucnosti.

Články - Designy produktů, nápady, inspirace, co se našlo. 17   20

Designy produktů, nápady, inspirace, co se našlo.

Články > Inspirace / Ostatní

Designy produktů, nápady, inspirace, aneb zajímavé věci, co se našli na internetu.

Články - Návod: Jak nakreslit sovu? 10   24

Návod: Jak nakreslit sovu?

Články > Výtvarné umění / Ostatní / Tutorial

Nevíte jak nakreslit sovu? Poradíme Vám, tento jednoduchý návod Vám ukáže postup tak, aby Vaše sova vypadala přesně jak má.

Články - Novinky na Humanartu 13   189

Novinky na Humanartu

Články > Ostatní / Informace

Soupis novinek na novém Humanartu.

Články - Neuvěřitelný gejzír Fly v Nevadě 7   6

Neuvěřitelný gejzír Fly v Nevadě

Články > Ostatní

Gejzír Fly, známý také jako Fly Ranch gejzír, je malý umělý geotermální gejzír ve Washoe County v Nevadě. Stříká vodu až 5 stop do vzduchu. Překvapí Vás krásně syté barvy, díky kterým celá krajina vypadá jako malba.

Články - Obalový design kreativně 12   12

Obalový design kreativně

Články > Plastika / 2D Grafika / Ostatní

Udělat hezký a zajímavý obalový design není kolikrát sranda - důkazem toho je jedna procházka hypermarketem, kde vidíte vedle sebe samé stejné kolikrát nudné věci.

Články - Zlaté šperky přímo od chrostíků 7   1

Zlaté šperky přímo od chrostíků

Články > Inspirace / Ostatní / Nej Díla

Využívání veškerého dostupného materiálu pro splynutí s okolním prostředím je typické pro většinu mořských živočichů. Například kraby si během několika hodin dokážou na svých zádech vytvořit neuvěřitelný pestrobarevný koberec. Co se ale stane, když přenecháme těmto a podobným živočichům práci profesionálních zlatníků? Na tuto otázku nám odpověděl francouzský umělec Hubert Duprat.

Články - Symbolika mrtvých 2   6

Symbolika mrtvých

Články > Výtvarné umění / Fotografie / Ostatní

Tetování je jedním z nejstarších možných lidských vyjádření a označení, způsob neverbální komunikace a především vymezení a zařazení jedinců do určutých skupin, přístupů a vyznání. Vytetované symboly nesly zvěsti o postavení, náboženství, bezúhonnosti a váženosti jeho nositele. V dnešní době a především v současné společnosti se význam tohoto druhu označení proměnil často pouze v módní záležitost či osobní vyznání, nicméně i dnes můžeme najít u skupin či kultur stejné zanícení jako v dávných dobách.

Články - Olej nebo čokoláda? 2   1

Olej nebo čokoláda?

Články > Inspirace / Plastika / Ostatní

Čokoláda, bonbony, karamel...sladké zkrátka neurazí! Na každého z nás občas přijdou chutě a není špatné mít vždy po ruce něco sladkého k zakousnutí. Není se tedy čemu divit, že cukroví se skvělou chutí a navíc originálním designem je dárek, který potěší malé i velké.

Články - Není maso jako maso 3   5

Není maso jako maso

Články > Reklamní / Ostatní

20. Března dopoledne, Španělsko. Do ulic se opírá jarní slunko, jehož paprsky pomalu začínají hřát. Na náměstí v Barceloně, před hlavním vchodem do světoznámé katedrály, začíná houstnout vzduch. Na chladné zemi leží velké plastové misky, v nichž, pod zapařenou průhlednou fólií, nehybně leží nahá krvavá těla žen. Jak by si mnozí mohli na první pohled myslet, nejedná se o dílo vyšinutého sériového vraha.

Články - Shake! 1   2

Shake!

Články > Fotografie / Ostatní

Divoké kousky našich čtyřnohých mazlíčků jsou pro mnoho lidí milým a zábavným rozveselením. Zaujmou nejen bizarní povely všeho druhu, ale především bezděčné a běžné úkony prováděné se svéráznou grácií jednotlivých ras. Pokud si v psím životě také tak libujete, tato kniha je něco pro vás!

Články - Domy a stromy 2   2

Domy a stromy

Články > Inspirace / Ostatní

Strom se svým silným kmenem a košatou korunou bývá často považován za symbol života, vytrvalosti a vitality, ale také síly a vzpřímenosti. Nejen, že čistí naše ovzduší a dává nám mnoho potřebného, také nás dokáže neuvěřitelně nabýt pozitivní energií. Naši předkové spali na stromech, aby se ukryli před divokou zvěří. Tyto tendence nám zůstali až dodnes, kdy si malé děti často staví domy v korunách jako útočiště před běžným životem a otravnými rodiči. Je ale možné strávit na stromě zbytek svého života? Jistě!

Články - Život v kontejneru 1   0

Život v kontejneru

Články > Inspirace / Ostatní / Informace

V předchozích dvou článcích jsem se zabývala netradičními způsoby žití vyhledávaných především lidmi s alternativním přístupem k životu. Rozhodla jsem se v této tematice i nadále pokračovat a přinést ještě několik typů pro svérázné a spokojené bydlení v co nejnižším rozpětí nákladů. Počítám s tím, že mnoho čtenářů do tajů alternativního bydlení již zasvědcená je, nicméně trocha inspirace a popostrčení nemůže být na škodu!

Články - Lidé z maringotek 2   0

Lidé z maringotek

Články > Inspirace / Ostatní

K již započatému seriálu o alternativních přístupech k bydlení a žití bych ještě ráda připojila jeden velmi důležitý a neopomenutelný druh svérázného pojetí tohoto fenoménu. Na mysli mám dřevěné a plechovémaringotky,jejichž vzezření často dokáže vykouzlit úsměv na rtech nejen malému dítěti.

© 2006 - 2020 HumanART.cz - všechna práva vyhrazena | kontakt | reklama | podmínky | informace o HumanARTu | design & code by expectum.cz & ryz.cz