Warning: file(./_sys_files/stats_main.log): failed to open stream: No such file or directory in /data/www/humanart_cz/www/index.php on line 86

Články

Články - REAL ART WRESTLING - RAW - vyhrajte tablet 5   11

REAL ART WRESTLING - RAW - vyhrajte tablet

Články > 2D Grafika / Akce

RAW přináší široké odborné veřejnosti možnost vidět naživo různé kreativní disciplíny, v podání vybraných designérů, ilustrátorů, komiksových kreslířů a dalších umělců.

Články - Secret Walls X Czech 5   7

Secret Walls X Czech

Články > Akce

Stromovka ožije exhibičním soubojem top ilustrátorů V Česku roste nová generace ilustrátorů, kteří se bez problémů vyrovnají těm světovým. Zažít je na jednom místě můžete 31. sprna ve Stromovce na utajené exhibici Secret Walls X Czech. Nezapomeňte si zjistit heslo!

Články - SPLASH ART Contest 2   0

SPLASH ART Contest

Články > Informace / Akce

Grafická konference SPLASH 2013 o které jsme vás nedávno informovali přináší kromě hodnotných přednášek a workshopů i soutěž o ceny. Ve spolupráci se společností nVidia tak můžete vyhrát jeden ze tří grafických akcelerátorů Quadro!

Články - Bitva mezi uživateli HumanARTu - Plumm vs Slakinglizard 2   13

Bitva mezi uživateli HumanARTu - Plumm vs Slakinglizard

Články > Akce

Ve čtvrtek 26.9.2013 vrcholí Secret Walls X Czech rozhodujícím soubojem o postup do finále! Utkají se v něm naši oblíbení uživatelé HumanARTu Plumm a Slakinglizard.

Články - Pozvánka: Vyražte v pátek na Zlatoválky, nebudete litovat 2   1

Pozvánka: Vyražte v pátek na Zlatoválky, nebudete litovat

Články > Informace / Akce

Máme rádi mladé umělce a máme rádi umělce z HumanARTu. A když jsme se tedy dozvěděli, že kombinace obojího spojila síly a pořádá multikulturní festival, nemohli jsem vám to zatajit. A nenechte se mýlit, nejedná se o žádné nováčky. Festival totiž poprvé spatřil světlo světa už v roce 2011. Zajímá vás víc? Čtěte dál...

Články - Otevření Wacom Experience centra v Praze 3   4

Otevření Wacom Experience centra v Praze

Články > Akce / Hardware

Již ve čtvrtek se v Praze-Holešovicích otevře první Wacom Experience Centrum. Poprvé si na jednom míste my všichni budeme moci vyzkoušet celé portfolio produktů firmy Wacom, od blbinek Bamboo, které nakonec Wacom přesunul spíš do oblasti skicování na kolení až po ty nejvíc nabušený Cintiqy.

Články - Konference SPLASH 2015 2   0

Konference SPLASH 2015

Články > Inspirace / Informace / Akce

Grafická konference SPLASH je ojedinělá akce, která během dvou dní přináší formou přednášek, workshopů a doprovodného programu spousta zajímavých informací z oblasti 2D a 3D grafiky, animace, postprodukce, designu a řady dalších kreativních odvětví.

Články - Zveme vás na konferenci SPLASH 2016! 3   3

Zveme vás na konferenci SPLASH 2016!

Články > Inspirace / Informace / Akce

Ve dnech 17. - 18. 9. 2016 se koná již dvanáctý ročník grafické konference SPLASH. Přijďte se přiučit, pobavit a seznámit i lidmi z oboru!

Články - S HumanArt za kulturou - Milan Grygar v Brně 3   4

S HumanArt za kulturou - Milan Grygar v Brně

Články > Výtvarné umění / Hudba / Akce

Minulé pozvánky byly zaměřeny zejména na Prahu, přejděme dnes do Brna, kam se můžete přijít podívat na Milana Grygara - Světlo, zvuk, pohyb. Expozice potrvá až do 29.7.2017 a pojímá současnou i minulou tvorbu dnes již devadesátiletého umělce, jehož jméno je známé po celém světě.

Články - Dárky pro neznámé 1   5

Dárky pro neznámé

Články > Inspirace / Akce

Chcete letos před Vánocemi udělat něco trošku bláznivého a vyvolat na tváři cizího člověka úsměv? Dnešek je dnem dárků pro neznámé kolemjdoucí. Chcete se zapojit? Dejte cizímu člověku na ulici malý dárek, o kterém si myslíte, že by ho mohl potěšit.

Články - Vzhůru za kulturou: 21. 3. - 27. 3. 2016 2   1

Vzhůru za kulturou: 21. 3. - 27. 3. 2016

Články > Inspirace / Informace / Akce

Vítejte u nové rubriky, která si za cíl klade nejen stát se pravidelnou, ale hlavně informovat o zajímavých akcích, které se v rámci aktuálního týdne dějí ve vybraných městech. Do hledáčku si vezmeme Prahu, Brno a když kulturní portály dají, možná i další města. Tento týden jsme pro vás připravili pozvánky na akce pražské a brněnské.

Články - Názor: Toyen - Vidím, neboť je noc 2   1

Názor: Toyen - Vidím, neboť je noc

Články > Výtvarné umění / Akce / Recenze

Toyen sice strávila většinu života ve Francii, i přesto je však neodmyslitelnou součástí české kultury. Když tedy nastane příležitost shlédnout její nejznámější díla, jen blázen by toho nevyužil. Do Musea Kampa se tentokrát vydal Bohumyl.

Články - Bubbles minimal night VI 1   1

Bubbles minimal night VI

Články > Akce

Blíží se nám Bubbles minimal night číslo VI, opět na lodičce U Bukanýra a tentokráte v sobotu! Večer bude jako vždy naplněný spoustou legrace a taky kvalitní muziky v podání DJs. Vstup Zdarma - 10. 11.

Články - Nikon - předváděcí akce D3 & D300 1   1

Nikon - předváděcí akce D3 & D300

Články > Akce

Nové jednooké zrcadlovky Nikon D3 a Nikon D300 budou k vidění v Centru FotoŠkoda v rámci předváděcí akce "Týden s Nikonem". Udělejte si čas a přijďte se seznámit s novou vlajkovou lodí Nikon.

© 2006 - 2020 HumanART.cz - všechna práva vyhrazena | kontakt | reklama | podmínky | informace o HumanARTu | design & code by expectum.cz & ryz.cz