Články

Články - Kostkovaná hudba 1   12

Kostkovaná hudba

Články > Hudba / 3D Grafika / Informace

Malé kostičky Lega se stala za poslední desetiletí nejen nejoblíbenější dětskou hračkou a jedním z nejvíce výdělečným dětským produktem světového trhu - jejich variabilitu, barevnost a použitelnost si oblíbilo také velké množství nejrůznější tvořících umělců. Velice často se jejich nápady opakovaly a v některých případech by se dokonce dalo jistě mluvit o pouhopouhém napodobení, nicméně stále jsou tu tací, kteří s tímto okoukaným materiálem dokážou pracovat neokoukaným způsobem.

Články - Šaty tištěné na míru 2   1

Šaty tištěné na míru

Články > 3D Grafika / Nej Díla

3D tiskárna je jednou z nejmodernějších a nevyzdvihovanějších technologií dnešního průmyslového, ale i designérského trhu. S touto poněkud dražší hračkou lze vytvářet opravdové zázraky, modely domů a produktů začínaje a neuvěřitelně propracovanými šperky konče. Lidská faztazie ovšen nezná hranic a tak se tato skvělá vymoženost dostává i do módního průmyslu.

Články - Návrat do doby kamenné 1   0

Návrat do doby kamenné

Články > Plastika / 3D Grafika

Vraťme se o několik set tisíc let zpět. Všude leží hustá pokrývka bílého sněhu, v jeskyních je zima a pravěcí lidé v nezpracovaných zvířecích kůžích mají hlad. Sedí v kruhu, dýchají si do dlaní a tupě civí jeden na druhého s nadějí, že tohle třeba zažene to děsivé kručení prázdného žaludku. Z čistajasna do jeskyně vtrhne tlupa lovců vítězně vláčející ulovené zvíře. Všichni se radují a trhajíc syrové maso přímo od kostí kořisti, cpou si ho lačně do pusy. A ejhle, co to drží lovec v ruce a maso porcuje mnohem snáz? Největší vynález doby – pazourek!

/1