Jde to Dobré Wow!

Jdi do prdele. Děkuji za pozvání, nejste můj typ.

Literatura > Citát / Erotické / Fejeton

 

Jdi do prdele. Děkuji za pozvání, nejste můj typ.

 

Výzvu jdi do prdele lze chápat mnoha způsoby. Jít do své vlastní, adresát z anatomických důvodů nemůže. Takže zbývá možnost jít do análu autora té výzvy. A protože by se řada lidí nerada dostala do soudních análů, je třeba mít jasno v tom jak jít do análu autora výzvy aby nedošlo k nedorozumění. První možnost je v Českých zemích nejrozšířenější a takové lezení někam si řada Čechů doslova užívá jak v práci, tak někteří například v politice a jiní i jinde.  Druhá možnost výkladu té nabídky nabízí tuto možnost pouze pohlavnímu orgánu adresáta. Proto je situace o něco složitější.Když to nabídne muž muži tak buď po vzoru některých živočišných druhů je takto symbolicky zbaven vůdcovství ve smečce, nebo se nabízí v submisivní roli. Pak je zde další varianta – jde o homosexuální sex. Také je zde varianta kdy to nabídne žena muži.Tahle varianta bývá pro mnohé velmi přitažlivá. Třetí možnost kdysi nádherně ilustroval názorným příkladem jeden můj známý dvoumetrový vazoun : na větu – jdi do prdele, reagoval tak, že si otočil trpaslíka, který ji řekl k sobě zády, kopl ho a řekl – promiňte, já tam jdu napřed nohama. Já zase na takovou výzvu říkám: děkuji za pozvání, nejste můj typ. A v případě, že to pozvání řekne někdo z mého okolí, kdo zná tento výklad, tak dodávám – v žádné možnosti ani variantě.

Pro přidání komentáře se přihlašte.
Aria
kvalita komentáře: 1 Aria 09. června 2017, 11:23
0.7 -
MMM
kvalita komentáře: 2 MMM 14. května 2017, 16:08
hloupy_ivan: Gratuluji k vítězství.
la-Sicka
kvalita komentáře: 2 la-Sicka 14. května 2017, 09:39
M_Kocour: Promiň :D Rozumim tvé výtce a samozřejmě jsem to taky zvažovala. Muj charakter v tomhle ale je asi jasný z mých předchozích příspěvků a prostě u mě relativně snadno převládlo to, co Ivan zmínil:
"Ani já bych to nedělal ... kdybych to nepovažoval za svou nepříjemnou povinnost, pokud tu chci setrvávat."
Mesje
kvalita komentáře: 0 Mesje 13. května 2017, 23:41
hloupy_ivan: Nevím jestli Vám moje námitka k něčemu budea nechci Vás zatěžovat čtením něčeho co pro Vás třeba může být obtěžující, ale přesto : Také moc nevěřím teoriím spiknutí. A pokud se dějí věci mnou popisované tak je mi jasné, že se tak děje například proto, že ti co mají ty možnosti to považují za prospěšné státním zájmům. Což jestli je to tak vždy, nemohu posoudit, protože nejsem při tom. Jen mi šlo o tohle - popsat, že realita může být jiná. Co se týká příznivců jsem za ně samozřejmě rád, protože to v situaci odsouzení textu znamená, že si za svým názorem stojí, a někdy to chce odvahu se k tomu přihlásit, ale také to současně znamená, že se můj text trefil do jejich názorů atd., takže mě zajímá co na to říkají ti, kteří s tím textem nesouhlasí, pokud to formulují aspoň tak jak Vy tak to pro mě má nějaký význam, pokud to někdo formuluje jinak, tak například nadávky, nebo i jiné reakce mi také nevadí, já sám se ve svém soukromém životě také občas tak chovám, když mám dojem, že to tak může nebo musí být, ale určitě se shodnem na tom, že když se to píše sem, tak to docela snižuje úroveň té diskuse, takže ať mi to kdokoliv napíše buď do zpráv jak tady někdo navrhoval, nebo i někam jinam ( každému kdo požádá poskytnu potřebné kontakty ).
M_Kocour
kvalita komentáře: 1 M_Kocour 13. května 2017, 16:58
-0.5 hloupy_ivan: la-Sicka: Nebylo by fajn to prostě nekomentovat a spíš směřovat vynaloženou energii někam jinam? Pak se ty komentáře zobrazí na hlavní straně, já na to ze zvědavosti kliknu a pak mam z toho akorát mrzení, že se Novinková literatura prohlodala už i sem :/ Je mi jasný, že jsem se teď sám stal součástí své výtky, ale pro příště...
hloupy_ivan
kvalita komentáře: 1 hloupy_ivan 13. května 2017, 15:46
ani fuilleton..., pouze diskuzní příspěvek za něco takového převlečený
hloupy_ivan
kvalita komentáře: 3 hloupy_ivan 13. května 2017, 15:41
-1 MMM: MMM: výborně! ale stejně to, že se ty body u tohohle literárního díla nezobrazují, nemůže být žádná náhoda :-) Myslím, že to bude mít co dělat se spiknutím.

Mesje: Myslím, že to, že se na to tolikrát podívají uživatelé těchhle stránek, není projev kvality díla: tohle při nejlepší vůli (přiznávám, nemám ji) za literaturu označit nejde (ne, ne, není to úvaha, opravdu :)). Pletete si žánr a opakované příspěvky tohoto charakteru jsou otravné (není třeba na tohle sdělení reagovat, už dopředu jako bych reakci četl).
Předpokládám, že je to otravné i pro většinu uživatelů tohoto webu, ale ta se nechce zaplétat do beznadějných diskuzí. Ani já bych to nedělal (je to práce sisyfosská), kdybych to nepovažoval za svou nepříjemnou povinnost, pokud tu chci setrvávat.

Nenechte se plést podporou nějakých tří dalších uživatelů.
Mesje
kvalita komentáře: -2 Mesje 13. května 2017, 10:41
la-Sicka: Aby bylo jasno. Moje žádost neměla ten důvod, že by mě osobně vadili ty komentáře a hodnocení. Jde mi jen o to, že před tím než jste ty své v uvozovkách odborné kritiky započala k mým textům přilepovat, tak o mé texty příliš velký zájem nebyl. Jenže teď, je to tak, že za pár dní je to stovka navštívení. Já potom nevím zda je to tím, že ty texty zajímá tolik lidí, nebo je to tím, že lidi zajímá jak na ty Vaše žvásty budu reagovat. A já o něco na způsob bulvární reklamy nestojím. Co se týká textu, tak zajisté si vzpomenete, že jsem nedávno psal o tom, že dětem je třeba vše vysvětlovat jejich jazykem, slovní zásobou, tak aby rozuměli světu kolem sebe a cítili se v něm bezpečně. To samozřejmě není z mé hlavy. To se píše v učebnicích pedagogiky a psychologie.Já jsem k tomu přidal, že podle mého názoru jak probíhá psychomanipulace v tomto státě tak totéž platí i pro dospělé. Ten dospělý, kterého se ta virtuální pravda týká se k ní přihlásí. Co se týká zveřejňování, tak si račte všimnout, že čas od času zde i jiní autoři zveřejní něco anagažovaného, ale to není to hlavní, hlavní je to, že to co se smí zveřejnit a co ne záleží na tom, kdo tento server založit, na tom kdo je tzv. admin. Vaše pravomoc to není. P.S. : Nevěděl jsem, že jste 14letý kluk.
FERRIS
kvalita komentáře: 1 FERRIS 12. května 2017, 21:16
3 Pokud mě to má kulturně obohatit, tak dávám nejlepší hodnocení ;-)
la-Sicka
kvalita komentáře: 2 la-Sicka 12. května 2017, 05:48
MMM: Osobní invektivy je dobré si řešit osobní poštou, nebo alespoň v diskuzi když už nic. Tohle není žádné umělecké dílo. Je to výpotek diskutéra z Novinek.cz. Rádoby chytrá reakce na někoho, tvářicí se jako sarkasmus, který je ale tak na úrovni 14 letéhl kluka. Zajímavý, jak je dnes rozšířen názor, že když všude použiju sarkasmus nebo ironii, bude to známkou mého vysokého intelektu. No, většinou spíš naopak. To že tohle je někdo schopný nazvat literaturou je určitě pozoruhodný úkaz. Když tě tedy baví tahle intelektuální rovina, dovolím si: ne nadarmo se říká, ukaž mi co čteš a já ti povím kdo jsi.

Mesje: Ráda ti vyhovím až ty vyhovíš mně a nebudeš na umělecký server přidávat angažovanou tvorbu. Děkuji.
MMM
kvalita komentáře: 0 MMM 11. května 2017, 21:59
la-Sicka: Neměla bys posílat ani do prdele a ani do koše.
Mesje
kvalita komentáře: 0 Mesje 11. května 2017, 18:10
la-Sicka: Přesně tak si to představuji, jak jste teď hodnotila - bez zbytečných tvrzení, které mě neobohacují, neovlivňují a nezajímají. Jestli mohu požádat, tak do budoucna hodnotit takto. Děkuji.
MMM
kvalita komentáře: 2 MMM 11. května 2017, 09:14
Moje chyba, u literatury se skóre nepíše.
MMM
kvalita komentáře: 0 MMM 11. května 2017, 07:58
2 Nějak tě blokují, neukazuje se skóre.
la-Sicka
kvalita komentáře: -1 la-Sicka 11. května 2017, 06:29
-0.5 koš
HumanART
Body od neregistrovaných
  • Mesje Autor
    Mesje
  • 7.3 bodů
  • 14 komentářů
  • 6 hodnocení
  • 9 hodnocení neregistrovanými
  • 10. května 2017, 23:04
  • 1094 zobrazení
  • 0 oblíbené
© 2006 - 2019 HumanART.cz - všechna práva vyhrazena | kontakt | reklama | podmínky | informace o HumanARTu | design & code by expectum.cz & ryz.cz