Jde to Dobré Wow!

Je to vo držku

Literatura > Erotické / Sci-fi / Povídka

Představte si, že sedíte v hospodě a vedle stolu zahlédnete hromotluka, který se zvedá ze své vlastní židle s hubou totálně od krve. Samozřejmě, že ten den jsem vůbec nezaznamenal žádnou rvačku ani vážnější úraz nebo úmrtí.

A když jsem poslouchal rozhovor u dveří od záchodu, tak jsem slyšel, jak se toho vazouna jeho známí vyptávají: „Co jsi dělal? Vždyť ty máš celou hubu od krve.“ No a ten urostlý chlápek jim s klidem odpověděl: „Lízal jsem tu Vaši boubelku.“

Posteloví paraziti

Někteří lidi dokážou být v postelových hrátkách tak sobečtí, že jejich sexování nejspíš připomíná ranní rozcvičku ze slavného dětského večerníčku „Králíci z klobouku.“ s následovným skokem zpět do klobouku.

Známý mi totiž vyprávěl, že jeho bývalá diskofilní slečna jenom čekala na to, co on v posteli udělá a ležela jak prkno. Spolužák mě zase překvapil upřímnou zpovědí o nejhezčí holce ze třídy. Řekl to o ní zcela jasně: „Byla to nejhorší holka v mém životě! Kouřit nechtěla, honit nechtěla, no prostě hrůza.“

V hospodě jsem zaslechl od známé, že by si to nikdy v životě nenechala udělat na obličej s následnou poznámkou o tom, že její přítel se vždycky udělá moc brzy a už při samotném sexu často usíná. Z jakého důvodu se asi takhle navzájem nudí?.

Možná, že by takové mrtvoly probral sem tam nějaký ten cum shot, facesitting, deep throat nebo swingers párty. Možná za to může přepracování mnohých lidí nebo drogy a chlast. Možná, že příčinou toho všeho je nedostatek mozkových buněk a nedostatek fantazie.

Nedávno jsem s jednou dívčinou probíral všechny sexuální praktiky od něžného líbání, různých poloh, lízačku až po análek, který provozovala samozřejmě také docela často a velice ráda.

Zeptal jsem se na choulostivou otázku: „Kouříš až do konce? Nebo to máš raději na prsa a obličej.“ Obdržel jsem od ní skvělou odpověď: „Jak koho mám ráda, spíš to dělám za odměnu, jak ten kluk to udělal dobře mě.“

Ze své zkušenosti jsem zjistil, že tím myslela svoji odměnu za skvělou ližbu tím, že provede na oplátku skvělou kuřbu. A takhle by to mělo zkrátka v posteli fungovat.

Ale holky říkaly...

Tak jsem si s holkama trošku povídal o jejich objevech. Tvrdily, že mnozí kluturisté a někteří opravdu silní kuřáci marihuany jsou v posteli ta nejhorší individua.

Holčiny mluvily o tom, že u takových notoricky vykouřených kluků většinou trvalo deset minut, než se jim vůbec pořádně postavil. Po tomto ohromném výkonu trvala jejich erekce zruba jednu minutu, kterou završili jenom ubohým výstříkem semene.

Další z holek mluvila o svém kulturistovi, který si nedostatek svého mužství kompenzoval posilovnou a proteiny. Svěřila se, že její přítel měl docela širokého čuráka, ale vzhledem k velikosti čtyř centimetrů se jednalo o průměrnou šířku mužského penisu, který vyvolával tuto optickou iluzi.

Ona tolik miluje mučení

Ona totiž přítelkyně od našeho bývalého spolupracovníka Duncana je tak svým způsobem submisivní masochistkou. Vždycky, když jeho přítelkyně spatří svoji domácí mučírnu, tak se cítí jako ptáček, protože je ze své klícky a všech těch sadomasochistických pomůcek hrozně nervózní, nesmělá a totálně vzrušená.

Vždycky si přála být takovou bezvládnou hračkou nebo svázanou loutkou. Tak neustále hledala nějakého pána, aby pravidelně dostávala výprask jako malá nezbedná holčička. Její zásadou bylo provozování bezpečného sexu, a tak se z toho důvodu u šoustání nechala od přítele i svazovat.  

Tak ji tedy jednoho večera přítel svázal nahou do ponižující pozice, nasadil obojek a roubík. Aby toho nebylo málo, tak použil ještě kolíčky na bradavky a anální kolík do prdelky. Vždycky mu z toho těžce naběhne čurák, když může svoji přítelkyni přivázat do takového složitého mechanického zařízení. Hezky si ji tam totiž upevní, aby mu nemohla při mučení nenuceně uhýbat.

Potom mu jeho ruce začaly hladit její prdelku, na kterou začalo dopadat několik silných plácání, které vystřídalo několik ostrých ran najednou. Přítel ji začal totiž švihat bičíkem s několika konci. Začala proto silně sténat a po několika dalších ranách se v ní najednou začaly projevovat mohutné a opakované vlny neukojitelných orgasmů.

Později začal přítel masírovat okolí její kundičky, aby použil roztahovák a strkal své namazané prsty jeden po druhém hluboko do její hladové vagíny. Jeho přítelkyně hlasitě oddychovala a hrudník se jí začal zvedat za asistence pohybů přítelova zápěstí. Po intenzivním tréninku a vzrušení mu začala chcát na jeho vrták. A když byl s prcáním svojí přítelkyně hotov, tak ještě pokračoval s jejím domácím mučením, dokud slastí neodpadla.  

Jako vzorný milenecký páreček společně občas navštěvovali hodinový hotel, který byl zaměřen na sadomaso. Jindy se účastnili společenských akcí, jejichž účelem bylo společenské svazování, bičování, oblékání do latexových oblečků nebo vzájemné trýznění, kde si každý dominant, subminka či voayer přicházeli na své libůstky.

Nasranej Muslímák

Zúčastnil jsem se přednášky „Co skrývá islám pod závojem.“ Ke konci přednášení tu akci moderátoři přestávali zvládat a holky začaly na jednoho muslima pokřikovat poznámky ohledně diskriminace žen.

Muslim vše obhajoval argumentem, že ženy jsou přece islámem pozitivně diskriminovány tím, že se chlap o ně musí povinně starat. Jenže potom ženský z přednášky začaly vykřikovat poznámky ohledně zabíjení křesťanů v Sýrii.

V tom se ten muslim začal vztekat a vypustil z pusy: „To je přesně ta nenávistná propaganda zemanovský kultrury, kdy sedávají v hospodách různý prasečí hlavy a rozrývají rypáčkama ty svoje zahrádky.“

Posléze si v místnosti rozdělal svůj koberec a začal se tam na zklidněnou modlit, což mi znělo podobně jako „A láhve a k baru.“

Později jsem toho muslima potkal na veletrhu cestovního ruchu, když jsem mu ze sálu přivedl jeho zahalenou dívku. Ono totiž vidět reakci nechápajících pohledů diváků, kteří spatřili tuto džihábem oděnou dívku, jak vstupuje do sálu a netečně tam postává, tak byla totiž bombasticky neuvěřitelná.

Zvědavec v kempu

Sedíme ráno s kamarády v poklidu před chatou a máme v kotlíku polívku. Za chvíli k nám přiběhne takovej divnej vágus. V tom se zvednu, zajdu si pro pivo a říkám: „No nic, jdu se léčit.“ Vágus na to odpověděl: „Já byl na léčení několikrát a stejně to nepomohlo.“

Zrovna, když už jsme se s kamarádem večer vraceli z hospody, tak jsme si všimli, že ten podivnej vagabund sedí jednomu z motorkářů v kempu na motorce a vydává u toho nějaký zvuky. Proto jsme raději zalezli do své chaty a nevystrkovali už z ní do rána své paty.

V momentě, když už jsem se chystal jít v noci konečně spát, tak jsem uviděl tohoto váguse, jak si užívá svoji voayerskou chvilku, když hleděl do oken zamilovanému páru do jejich společné chaty, ze které se jen pozvolna ozývala milostná sténání. Tohle byl samozřejmě další důvod k tomu, abych pro své bezpečí zůstával znovu ve své chatce.   

A láhve a k baru

Sedím si na barové židli a kurvařím si na internetové seznamce. Zrovna jsem totiž přijel z Bruselu, když tam muslimové multikulturně obohatili letiště výbušninou. Potom pozoruju několik opilců, kteří si povídají v mojí blízkosti.

První z opilců seděl na baru a spustil k těm dvěma stojícím chlapákům: „No, jo vy jste oba takový tvrďáci. Mám z vás respekt. No a hlavně z tebe. Ty máš totiž takovej ten hodně přísnej rypák.“

A tak mu někdo ze stojících chlapů dal takovou dunivou nakládačku, že když spadl z barové židle, tak zajel rovnou pod stůl. Ostatní lidi v hospodě se pokoušeli tuto ravačku uklidňovat, takže všechno skončilo zase pitím a barovými žvásty.

Sex jak ho příroda stvořila

Na baru jsem obdržel několik panáku za odměnu, protože nepatřím mezi vyznavače mužských a ženských obřízek, které ženě mrzačí pohlavní orgány a zbavují je rozkoše, takže se provádějí jen v některých afrických zemích. Jelikož mám vkus, tak jsem vyčetl z jedné knihy pravdu o mužské obřízce.

V knize „Sex as Nature Intended It“ (Sex, jak ho příroda chtěla) autorka uvádí, že předkožka představuje během pohlavního styku přirozený stimulátor vaginální stěny, který zvyšuje stimulaci klitorisu a může vést k většímu počtu orgasmů v kratším čase.

Otec hollywoodské herečky Heidi Fleissové jako známý sexuolog uvedl, že funkce mužské předkožky se podobá funkci vroubkovaného prezervativu. Takže pro ženu při pohlavním styku s obřezaným mužem je zřejmě těžší dosáhnout orgasmu.

Slovníček pojmů:

Sadomaso – sadismus je pocit sexuálního potěšení při ubližování druhému. Naopak při masochismu se jedinec vzruší díky bolesti, která je mu způsobována.

BDSM = bondage, disciplína, dominance, submitivita, sadismus a masochismus. Obvyklé praktiky spanking (výprasky), bondage (svazvání), pissing (močení na partnera), scat (kaviár, hnědý déšť či hnědá sprcha), ponižování, breathplay (škrcení), crossdressing (křížení oblečení muže a ženy), footfetish (záliba v nohách), electroplay (hra s elektrickým proudem).

Voyerismus = sexuální úchylka charakteristická vybíjením sexuálního vzrušení tajným pozorováním pohlavního styku jiných lidí.

Vágus- bezdomovec, pobuda, povaleč, obejda, vagabund, tulák.

Kurvaření - činnost spočívající v návštěvě nevěstinců nebo také snaha navazovat nezávazné vztahy. 

Posteloví paraziti - lidé, kteří jsou v postelových hrátkách sobečtí a myslí pouze na sebe.

 

 

 

Pro přidání komentáře se přihlašte.
FERRIS
kvalita komentáře: 0 FERRIS 10. srpna 2016, 09:10
Díky Kai ;-)
Kai
kvalita komentáře: 1 Kai 10. srpna 2016, 09:08
2 -
FERRIS
kvalita komentáře: 0 FERRIS 09. srpna 2016, 14:15
Díky Mesje ;-)
Mesje
kvalita komentáře: 1 Mesje 09. srpna 2016, 14:05
3 -
HumanART
Body od neregistrovaných
  • FERRIS Autor
    FERRIS
  • 13.4 bodů
  • 3 komentářů
  • 2 hodnocení
  • 21 hodnocení neregistrovanými
  • 09. srpna 2016, 13:54
  • 697 zobrazení
  • 0 oblíbené
© 2006 - 2019 HumanART.cz - všechna práva vyhrazena | kontakt | reklama | podmínky | informace o HumanARTu | design & code by expectum.cz & ryz.cz