Téma | Pokec

Fórum > Pokec > Pokec

Záhlaví tématu

Absolutní off-topic. O všem a o ničem. Kdo nechce prasit fórum, píše sem:)

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
MMM
kvalita komentáře: 1 MMM 21. října 2015, 07:59
Simonka Mazej pryč, nebo nakonec budeš muset šlapat, abys ty úroky uplatila. To bych zkusil radši velký banky.
Mr.Gabber
kvalita komentáře: 1 Mr.Gabber 21. října 2015, 04:01
Simonka: nepůjčovat, nebrat!!!.. pokud máš rodinu - tam se obrať - dnes se nedá v půjčkách věřit ani národním a komerčním bankám, natož takovýmto podvodům.
Simonka
kvalita komentáře: 0 Simonka 20. října 2015, 11:42
Ahoj, vím, že to sem nepatří ale nutně potřebuji poradit a už nevím, kam to psát a kde se ptát.. Dostala jsem se do situace,kde jsem nucená půjčit si peníze.. Potřebuji je "jen" na 14 dní.. Našla jsem online půjčku ­ http://pujckaza5minut.cz/?a=cb2 , nemáte s ní někdo nějakouo zkušenost ? Děkuji moc
Plumm
kvalita komentáře: 0 Plumm 27. července 2010, 01:42
jola: Tak mně by třeba vadilo, že se to pak dá umejt (z papíru). Akryl rulez prostě :tam:
D2MAC
kvalita komentáře: 0 D2MAC 21. července 2010, 14:57
hanuman: Tím líp, aspoň vidíš, co je to za zmetka...
hanuman
kvalita komentáře: 0 hanuman 21. července 2010, 10:27
D2MAC: ja si delal srandu :) par komentu od nej jsem videl
D2MAC
kvalita komentáře: 0 D2MAC 21. července 2010, 10:11
hanuman: Je vidět, že nejsi obeznámen s problematikou, jinak by ses připojil...
hanuman
kvalita komentáře: 0 hanuman 21. července 2010, 10:10
D2MAC: abys nedostal ban ty za spam :)
D2MAC
kvalita komentáře: 0 D2MAC 20. července 2010, 12:05
Nevím, jak se tu zakládá nová diskuse, proto píši sem!

Už ho blokněte, my ho tu nechceme! Už ho blokněte, my ho tu nechceme! Protestní song složíme, dokud JanDoneVideo neodejde tak Humanart rozložíme. V prach, špínu hnus, LasVegas je proti tomu pekne kundy kus!

Prys s JanDoneVideooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!
My chceme odstranit veškeré jeho komentáře a hodnocení!
My chceme trvalou blokaci jeho účtu!
My chceme trvalou blokaci jeho IP!

My vyhlašujeme stávku a když bude potřeba, zajistíme petici s podpisy celého osazenstva tohoto serveru, aby tento parazit navždy zmizel ze světa Humanartu!

Myslím, že mluvím za všechny oprávněně, nenajde se nikdo, kdo by nesouhlasil, krom samotného JanDoneVideo. Ale jak to již známe, zloději se ozývají nejvíce, když jim chce spravedlnost přistříhnout křídla!

! ! ! ! Proto chceme KONEC JanDoneVideo na tomto serveru, který je našim uměleckým domovem ! ! ! !

! ! ! ! Nechť zvítězíme ! ! ! !
Mefisto
kvalita komentáře: 0 Mefisto 11. července 2010, 23:57
jola: Super! Dík moc! :tlesk: Určitě to zkusím :)
jola
kvalita komentáře: 0 jola 11. července 2010, 23:18
Mefisto: určitě tempery. Seženeš je ve velkým množství, levně a jdou dobře smejt. Pro citlivky si dokup ještě nějaký tělový mlíko nebo tak něco. Napatlat se na citlivějších místech nějakým krémovým podkladem, nabarvit, otisknout, umejt. Barvy na tělo jsou samozřejmě nezávadný, ale pro tvý účely nejspíš nevhodný, drahý a v malým množství. Tak.
Mefisto
kvalita komentáře: 0 Mefisto 11. července 2010, 12:58
LBs: Tak to bych chtěl vidět :D Za levno určo ne, proto jsem spešl barvy ani nehledal..
LBs
kvalita komentáře: 0 LBs 11. července 2010, 12:51
Mefisto: tak remakolky.. ale ty si myslíš že bys nějaké barvy na kůži sehnal za levno? !D
Mefisto
kvalita komentáře: 0 Mefisto 11. července 2010, 12:46
LBs: Víš, kolik bych potřeboval na to temper? :D
LBs
kvalita komentáře: 0 LBs 11. července 2010, 12:40
Mefisto: omg tempery..posero.. když máš citlivou kůži tak to nedělej
Mefisto
kvalita komentáře: 0 Mefisto 08. července 2010, 15:39
Plumm: Tak já do supermarketů raději nechodím :D Poblíž máme spešl barvy a laky, tak jsem čekal, že si to třeba na sobě zkouší :jo: Ale tak něco zkusím, když to vyjde, napíšu to potom sem :)
Plumm
kvalita komentáře: 0 Plumm 08. července 2010, 13:08
Mefisto: Nepamatuju si, že by mě akryl někdy někde žral, natož totálně:) Ale je fakt, že jsou lidi, co na akryláty maj alergii.
Ještě můžeš zkusit nějaký práškový pigmenty, co se prostě rozmíchaj vodou. Víc ti neporadim, páč vim houno, stejně jak ty pracovníci v supermarketech v oddělení barev a laků :jo:
Mefisto
kvalita komentáře: 0 Mefisto 08. července 2010, 11:04
Plumm: Když jsem to říkal v barvách, že potřebuju vodou ředitelnou barvu, která totálně nesežere kůži na těle i citlivých místech, tak mě málem poslali do prdele :D Asi mi nic jiného nezbyde, než to prostě vyzkoušet :D Ali i tak dík, raději jsem se optal, než bych udělal nějakou botu :D
Plumm
kvalita komentáře: 0 Plumm 08. července 2010, 00:39
Mefisto: Jestli existujou "barvy na otisky těl na papír" to pochybuju, i když dneska je možný všechno žejo :D Každopádně barvy na kůži se prodávaj normálně, nevim, co to je zač, v akci jsem to nikdy neviděl a taky jsem to neviděl prodávat po kýblech, vždycky jen nějaký minimnožství:) Já bych použil normálně jakejkoliv akrylát, to je barva na všechno, vodou ředitelná, nezávadná. Pak vlízt do sprchy dřív, než zatvrdne, abys jí ze sebe/někoho jinýho nemusel sundavat šmirglem.

Jola by mohla něco vědět, když má na ikonce půlku hlavy opatlanou nějakou barvou:D
Mefisto
kvalita komentáře: 0 Mefisto 03. července 2010, 17:03
Hledal jsem na to forum tady, ale nenašel, tak aspoň píšu sem :D
Jaká brva se nejlépe hodí na otisky těl na papír? Je mi jasný, že to nesmí být nějaká syntetika, takže asi vodou ředitelné barvy. Máte s tím někdo zkušenosti? Nebo jestli existuje barva přímo na to..
Díkes ;)
© 2006 - 2019 HumanART.cz - všechna práva vyhrazena | kontakt | reklama | podmínky | informace o HumanARTu | design & code by expectum.cz & ryz.cz